Skocz do zawartości

50-tki smigające 80 - 120 kmh co o tym myślicie??


brudny_harry89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi ze sqterem o wygladzie motocykla kojazy sie tylko Gilera DNA i CPI GTR. To pierwsze jest nawet nawet, tylko małe, za to CPI widziałem na zywo i musze przyznac, ze to wyglada nawet nawet. Mi sie jednak takie polaczenia nie podobaja(osobiscie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Runner "leci" na prostej 95km/h, rekord prędkości z górki 105km/h. Mam sportowy tłumik LeoVince Zx, sportowe rolki, vario, gaźnik...

 

Kolega ma Tzr'ke (2001 wersja Carlos Checa) odblokowana i idzie 100km/h, rekord prędkości z górki to 110km/h i przy tym 11tys. obrotów.

 

Kuzyn ma Aprilie Rs 80ccm (nowa) i seryjny gaźnik i wydech i idzie ponad 120km/h (prawie 130km/h).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kilka dni temu kupiłem Aprilke RS 50 z pełnym tuningiem Polini na 80 (plus gaźnik 125) i śmiga ponad 120 km/h. Ma świetne przyspieszenie i nie ma żadnych problemów z 120.

Jednak zgadzam się, że nowe modele (powyżej 1999) nie śmigają już tak jak te starsze. Testowałem już kilka po tuningu na 80 i 110 km/h to max.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo ze producenci japonskich sprzetow stawiaja raczej na jakosc wiec licznik nie bylby chyba w stanie przeklamac i dodac ze 20km/h...

a jesli chodzi o osiaganie predkosci ponad setki przez motorower to zgadzam sie z tym w zupelnosci juz przy starszych sprzetach nie mowiac juz o nowych. na bank to osiagaja.

 

ps. MOTOROWER to nie SKUTER... niestety nie wszyscy to rozumieja...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo ze producenci japonskich sprzetow stawiaja raczej na jakosc wiec licznik nie bylby chyba w stanie przeklamac i dodac ze 20km/h...

 

Nie wiemjak jest z Japonskimi sprzetami, wloskie motorowery moga jednak przeklamywac... W sqterach jest to dosc czesto spotykane (wiem, bo jezdze Gilera i mialem okazje sie brac z Aprilia)

W runnerze 80 km/h to w SRce 88 km/h I ktory licznik mowi prawde??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...