Skocz do zawartości

SZCZECIN - 03.09.2005 - WESELE MONI I PAVULONIKA


Vizka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wojtekzx9r

Qrczę to i ja się postaram zebrać, tylko swoją Kawinkę pouszczelniam silikonem żeby się na własnym oleju nie pozabijać :)

 

Pozdrowionka dla młodej pary ;), niech Wasz związek będzie jak siniki Hondy :P - niezawodny :P chyba... :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi kurcze w robocie już zapowiedzieli że szybko w sobotę nie wyjdę :) Cienko widzę swoją obecność. Ale jeżeli o 15.30 zaczyna się ślub pod kościołem to może załapię się na powrotną paradkę?? Zna ktoś dokładnie godzinę powrotu z kościoła?? Czy eskortujemy tylko w jedną stronę :?:

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Tych Co Są w Porządku zechciałby to sfilmować

 

Ja myślę że ktoś to sfilmuje bo będzie się trochu działo pod tym kościołem. Ludzie lepiej przybądźcie.

 

[ Dopisane: 01-09-2005, 22:05 ]

Ale jeżeli o 15.30 zaczyna się ślub pod kościołem to może załapię się na powrotną paradkę?? Zna ktoś dokładnie godzinę powrotu z kościoła?? Czy eskortujemy tylko w jedną stronę

 

Już ci wyjaśniam ceremonia zaslubin zaczyna sie o 15 ale nie chcielismy aby motocyklisci czekali zbyt dlugo dlatego 15.30. Potem jedziem do sierocinca na Arkonska czy jakos tak i do Wyszaka. Tak ma to mniej wiecej wygladac. A jak wyjdzie czas pokaze. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ci wyjaśniam ceremonia zaslubin zaczyna sie o 15 ale nie chcielismy aby motocyklisci czekali zbyt dlugo dlatego 15.30. Potem jedziem do sierocinca na Arkonska czy jakos tak i do Wyszaka. Tak ma to mniej wiecej wygladac. A jak wyjdzie czas pokaze.

 

 

A my nic o domu dziecka na arkonskiej nie wiemy dlaczego?Kto ma jechac tam do tego domu?Sami motocyklisci czy wszysyc goscie weselni?O co chodzi bo sie pogubilismy!?!?!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My musimy ruszyć na południe' date=' ale będziemy tego dnia z Wami [/quote']

 

Podobnie, uderzamy w ten weekend na południe; przede wszystkim życzymy parze młodej, by młodą i szczęśliwą zawsze była, a do tego koń im poslusznie służył! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra namawiam młodą żeby mi towarzyszyła. Checi są ciekawe tylko czy da rade sie wyrobić z pracą. Jakby cuś to rozumiem, że zbiórka jest o 15:30 a sama parada rozpocznie sie nieco później. Powinniśmy więc zdążyć dojechać w samą porę :) jakby co to blokujcie młodych, grajcie na zwłokę, róbcie bramę za bramą byle tylko ich powstrzymać do naszego przyjazdu ;)

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...