Skocz do zawartości

kto zdawal w Gdyni ?


dadeq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jestem spokojny jak moj pies...do czasu kiedy ktos mnie ewidentnie nie robi w konia :)

a kurs robie...to dosc skomplikowane w LOKu w Sopocie, a jezdze w jakiejs innej szkole w Gdyni...ale jak tak dalej pozjdzie to nie wyjezdze godzin do pierwszych sniegów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pan Zbyszek sie porusza bialym pasatem kombi? bo zostalem do takeigo dostałem skierowanie z sopockiego loku. facet baaardzo sympatyczny - polecam.

a wlasnie...rady tu przeczytane (niektore) skutkuja...warto czytac :D i jeszcze jedno mi caly czas wmawiaja ze w gdyni sie zdaje tylko na hondzie ... nikt nie wspominal o junaku i hondzie jezdze... nie wiem jak sie przesiade na junaka...tzn wiem jak ale jaki to bedzie mialo skutek....

 

zapomnialem...dzieki za "lopatologiczne" wyjasneinie z ktorej strony w osemke startowac...napewno sie przyda :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

jest zajebistym instruktorem nazwisko ma Ledwoń jak ktoś chce to mam do niego numer telefonu. Uczysz się u niego na hondzie cb 250 nowszej i cb 250 trochę starszej cięższej i wyższejA plac manewrowy ma Gdyni Stoczni pod główną bramą stoczni koło CPN-uCo ciekawe egzaminatorzy z PORD-u patrzą na ciebie łaskawiej jak widzą wystawione papiery przez tego pana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
....Co ciekawe egzaminatorzy z PORD-u patrzą na ciebie łaskawiej jak widzą wystawione papiery przez tego pana

 

no tego sie nie spodziewalem ;) jesli tak bedzie to swietnie...jutro wewnetrzny u Pana Zbyszka...a potem na egzamin panstwowy a na wiosne GS 500 F na pocztek :) i dolacze do Was...

 

[ Dopisane: 28-09-2005' date=' 20:22[/i'] ]

rafauM...powiem Ci jedno...codziennie rano Cie widze jak smigasz kolo 8 przez Sopot..czesto nawet jade za Toba...nawet nie wiesz jak Ci tej gs zazdroszcze ;) ja niestety jade ceglastym seicento na sopockich blachach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafauM...powiem Ci jedno...codziennie rano Cie widze jak smigasz kolo 8 przez Sopot..czesto nawet jade za Toba...nawet nie wiesz jak Ci tej gs zazdroszcze Wink ja niestety jade ceglastym seicento na sopockich blachach Wink

 

No dzięki. GS 500f to fajna maszynka tak na początek i idealna do miasta na codzień. Nie żebym się przechwalał :)[/code]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 lat później...

Witam ! Odwiedzilem strone pordu w gdyni i sciagnalem jpg z trasa egzaminacyjna. Nie znam topografii gdyni niestety. Jeszcze nie jezdzilem tamtedy na kursie i nie wiem nawet czy bede bo szkola jazdy gdzie robie prawko miesci sie 20 km od gdyni. Zdawal ktos w tym miescie egzamin ? Trasa trudna ? latwa ? pozdrawiam PS mam nadzieje ze zalozylem temat w odpowiednim dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem ale nie bądż p..a siądź w samochód albo na rower i przejedz ta trasę najlepiej za samochodem egzaminatora to zobaczysz gdzie trzeba wykonac manewr wyprzedzenia innego pojazdu i nabierzesz rozpoznania terenu - poobserwujesz jak wygląda jazda juz na samym egzaminie innego kursanta. Utarło sie jakos że zrobienie prawa jazdy to wielkie wydarzenie. Tylko bez obrazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obrazam sie. Za slabe wyzwisko bym sie obrazil :) ale dzieki za rade, moze masz racje karne sie tam autem jak bede mial czas. Ale moze jest osoba na forum ktora jezdzila ta trasa . pozdr // DZIEKI ZA przeniesienie. pytanie i tak odswiezam bo widze ze wypowiedzi sa jeszcze ze starego pordu, teraz jest pord bardziej w strone estakady ala chylonia

Edytowane przez relakzstyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja zdawałem egzamin w gdyni i bez większego problemu uzyskałem wynik pozytywny za pierwszym razem. Egzaminatorzy sa dosc wyrozumiali, poprostu badz skupiony i sluchaj polecen

Trasy dokładnie nie pamiętam świta mi tylko ze wyjechałem na ul. Chylońska później ul.Morska na Obłuże tam się pokręciliśmy z powrót taką samą trasą.Trasa jak każda inna w mieście :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...