Skocz do zawartości

zakaz wjazdu motocykli na Świętojańską............


PTASZYNA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

o. zobaczylem zdjecie tegoi znaku z podanego linku-wlasnie to widzialem bedac w trakcie likendowej trasy...oczywiscie wjechalem pomimo zakazu, ale jechalem powoli i po cichu. Wspolczuje motocyklistom ktorzy urzywaja sprzetu normalnie, spelniajacego normy halasu - podziekujecie swoim kolegom jezdzacym na pelnych obrotach z glosnymi wydechami...

Widzisz niebardzo chyba rozumiesz sedno sprawy... Wiec naświetlam zaistniałą sytuację :idea: :

- samochody z przerobionymi wydechami i 10000W głośnikami jeżdzą ? - TAK JEŻDŻĄ I HAŁASUJĄ,

- samochody dostawcze, cięzarówki, trajtki, nocne autobusy jeżdżą ? - TAK JEŻDŻĄ I HAŁASUJĄ

- na koniec najlepsze motocykle jeżdżą ? - NIE JEŻDŻĄ :) I tu nasuwa się proste pytanie WHY :?: ( Dlaczego :P :?: ).

Odp: BO HAŁASUJĄ hihi haha hehe ;)

 

P.S

A wydechu i tak nie zmienie bo już kilka razy przekonałem się, ze wpływa on bezpośrednio na moje bezpieczeństo w ruchu ulicznym :) i przychodzi mi na myśl takie porównanie: że przytkać tak piękny dzwięk jaki wydobywa się z mojej V-ki, to tak samo jak powszwchnie lubionemu i cenionemu Włoskiemu tenorowi Luciano Pawarotti'emu kazać włożyć szmatę do buźki i wtedy śpiewać.... :-) :-D :-)

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BULLSON FOREVER
P i przychodzi mi na myśl takie porównanie: że przytkać tak piękny dzwięk jaki wydobywa się z mojej V-ki, to tak samo jak powszwchnie lubionemu i cenionemu Włoskiemu tenorowi Luciano Pawarotti'emu kazać włożyć szmatę do buźki i wtedy śpiewać.... :-) :-D :-)

Pozdr

 

A ja wole koncerty grup rockowych i na takiego Pawarottiego nie pojde...dlaczego ktos ma mi cos narzucac. Nie chce lezac zmeczony w nocy w łózku słuchac ryczacych motocykli...Dobrzez ze mieszkam na wsi... Pozdrawiam Motocyklistów niezaleznie od wydechow w motocyklach! Jednoczesnie zwracam uwage na problem, ktory dla mieszkancow takiej np Świetojanskiej dosłownie spedza sen z powiek. Nie zyjemy sami - miejmy na wzgedzie takze innych ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i niech Ci wszyscy, którym przeszkadza hałas wyprowadzą sie na wieś do Bullsona i będzie spokój :)

Gdynia to miasto, świętojańska to ulica jak każda inna i ten zakaz jest poprostu zwykłą prowokacją, bo inaczej tego nazwać nie można. Jeżeli ktoś decyduje się mieszkać w centrum to musi się liczyć z nadmiernym ruchem na drogach,a nie wtłaczać w życie tak głupie zakazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat dymiace kamazy i stare autobusy to chyba świętojańską nie jeżdżą. Ostatnio szedłem po świętojańskiej i widziałem, że stał radiowóz i policjant z lizakiem. Nie wiem na kogo polował ale nie wyglądał na zapracowanego.

 

Oczywiście tuningowane pseudo sportowe samochody nadal tamtędy mogą jeździć mimo, że z glośników wali głośna muzyka i mają pierdzące wydechy i bynajmniej nie są cichsze od motocykli.

 

Ot takie czasy. Urząd miasta chcial się wykazać to najprościej zabronić wjazdu motocyklistom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy takie wynalazki jak dymiące Kamazy tudzież Ikarusy to mogą jeździć tą ulicą Moim zdaniem generują one znacznie więcej hałasu niż motocykle. Jeśli tak jest to ów zakaz jest li tylko dyskryminacją motocyklistów

Kamazy moze żadziej ale IKARUSY jak najbardziej :!: Większość nocnych autobusów w Gdyni to poczciwe IKARUSY :) Huczą o 4 nad ranem aż miło po Świetojańskiej, wiem bo nie raz sie z imprezki wracało ;)

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...