Skocz do zawartości

cieknie


Wazzabi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

otoz mam problem,

 

benzyna mi cieknie spod kranika (miedzy kranikiem a bakiem)

poszla chyba uszczelka ale takiej to raczej nie dostane,

wiecie moze czy mozna dostac jakis taki arkusz do wyciecia sobie wlasnej chociaz takiej na styk zeby dociagnac i nie cieklo

na razie mam zrobione na styk ze starej detki, ale ona po paru tygodniach zaczyna sie skrecac bo sie chyba rozpuszcza i znow leci...

 

moze i blachy problem, ale takiej jak jest nie dostane, silikony raczej odpadaja bo sie zaraz rozpuszczaja...

 

nie jest okragla zwykla, tylko jest podlozna i zaokraglona na koncach, takich nie maja podkreslam

 

jakies pomysly? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam Suzuki DR125 model S z 89'

kiedys slyszalem ze uszczelki do silnika robi sie z takich arkuszy, dociskasz i odcinasz niepotrzebne kawalki, a ze tam sa bardziej narazone na zuzycie (wysokie cisnienie, temp, olej) to sadze iz sie nada tylko nie wiem jak to sie nazywa i gdzie to mozna nabyc...

 

w dodatku te zestawy naprawsze to sa drogie i ten co pokazales to sie kompletnie nie nadaje, bo jest to modelu RAIDER S a ja mam S,

a do modelu S nie maja zestawu naprawczego do kranika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Ja kiedyś zrobiłem z klingierytu lekko zwilżonego silikonem i trzyma. Wcześniej rosiło mi sie pod tą uszczelką i zbierały sie krople benzyny. Fabrycznie producent daje tam taką samą uszczelkę jak w gażnikach między korpusem a pokrywą pływaka.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dodatku te zestawy naprawsze to sa drogie i ten co pokazales to sie kompletnie nie nadaje, bo jest to modelu RAIDER S a ja mam S,

a do modelu S nie maja zestawu naprawczego do kranika...

 

Oj mają:

http://www.sklep.larsson.com.pl/?a=c3&mymo...f142449d037028d

Nie sugeruj się wyszukiwarką: lubi szwankować: np. u mnie w GPZ 550 nie chciało pokazywać całęgo działu silnikowego - mimo iż w katalugu jak byk stoi że do tego silnika mają prawie wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...