Skocz do zawartości

Gaźnik Bing w Simsonie


olek89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupijąc swego simsona s83e z 95r miałem gaźnik bing w oryginale.Jak dla mnie to i tak nie jest to diabelska moc ale fajnie można sie uczyć śmigać na kole :twisted: Jeśli nie daje zbyt wiele gazu(rzadko to sie zdaza:P)to można naprawde wiele km przejechać przy małej ilości paliwka.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to bardzo fajna maszynka tylko czasem na prostej mam chęć wbicia piątego biegu bo do maksymalnej prędkości dość szybko sie buja.Przednie koło ma uzbrojone w tarczówke i można robić ,,stoppie"(chyba tak to sie pisze)Nie rozpisując sie ogulnie jestem zabowoliny z sprzęta ale już za miesiąc mam w planie Yamahe Dt 80/50 lub Aprille Rx bo jednak już mi nie wystarcza mocy w terenie :) Co to ceny to na allegro stał po 3000zł ale odjechałem nim za 2500zł.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam ten gazniczek i naprawde mi sie on podoba. Simek dostal wysokich obrotow i ladnie na nie wchodzi. Pracuje ladnie dzyn dzyn dzyn. Latwo odpala. I jest gites :)

 

 

Jest to bardzo fajna maszynka tylko czasem na prostej mam chęć wbicia piątego biegu bo do maksymalnej prędkości dość szybko sie buja.Przednie koło ma uzbrojone w tarczówke i można robić ' date=',stoppie"(chyba tak to sie pisze)Nie rozpisując sie ogulnie jestem zabowoliny z sprzęta ale już za miesiąc mam w planie Yamahe Dt 80/50 lub Aprille Rx bo jednak już mi nie wystarcza mocy w terenie Co to ceny to na allegro stał po 3000zł ale odjechałem nim za 2500zł. [/quote']

 

Jaki jest v-max?? 100 km ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie' date=' lece 80km/h ale to wkońcu seria.Gdyby poddać go małemu tuningowi to myśle, ze 100 dawał by rady Nie tuninguje bo sprzedaje [/quote']

 

80 pojemnosci i tylko 80 km??

To ja na swoim 80 bez problemu wyciagam. a poj sprawdzales?? Bo ja mam na ramie tez s 83 a silnik 50 cm :P A jak ten Twoj sim wyglada tak jak ten moj?? :

 

 

http://www.bikepics.com/members/rzemyk90/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...