Skocz do zawartości

YZ vs CR vs SX vs RM - czyli pojednek 125


Kaze
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

też właśnie myśle nad tmi dwoma modelami...jednak słyszałem opinie że YZ idzie na koło bez problemu nawet z wyzszych biegów a CR ma problem na 1 (tylko czytałem nie sprawdzałem) czy tak jest w praktce? Jeśli tak to wdaje mi się że jest to plus CR bo nie przykryje niezbyt zaawansowanego kierowcy...jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to ja kierowac sie możliwością stawiania na koło przy kupnie motocykla. Moim zdaniem , tak jak więkoszości CR/YZ/SX/EXC. Co do tematu to myśle że to kolejny double topic bo motocykle te opisywane były nieraz w setkach innych tematów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahah ćwiartka po Dt :lol: . Niezly zawodnik jestes widze. Jezdziles juz na 250cc na 2 suwie??

Jeśli tak to wdaje mi się że jest to plus CR bo nie przykryje niezbyt zaawansowanego kierowcy...

To nie jest tak ze sprzet Ci sam idzie na koło. Po prostu wystarczy zamknac przeputnice' date=' a nastepnie energicznie odkrecic gaz lekko przechylajac sie w tył.

A w ogóle ten ryk 4t jest zdecydowanie ładniejszy (według mnie) niż wszystkich 2T...

Aj tam 2t są bardziej hardcore'owe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do enduroguy: po pierwsze wiem jak stawia sie moto na koło nie jestem idiotą:? po drugie wiem że ćwiartka byłaby dla mnie zdecydowanie za mocna po trzecie jacho 15 miał bodajrze wcześniej MTX 80 a teraz ma ćwiartke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po trzecie jacho 15 miał bodajrze wcześniej MTX 80 a teraz ma ćwiartke.

No i mu tylko przeszkadza ta moc i znajac swiat na 125cc osiagalby lepsze wyniki :)

 

po pierwsze wiem jak stawia sie moto na koło nie jestem idiotą

Hmm... to czemu piszesz ze nakryje niezbyt zaawansowanego kierowce?? Jak siee nie postara to go nie nakryje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak słyszałem opinie że YZ idzie na koło bez problemu nawet z wyzszych biegów a CR ma problem na 1 (tylko czytałem nie sprawdzałem) czy tak jest w praktce? Jeśli tak to wdaje mi się że jest to plus CR bo nie przykryje niezbyt zaawansowanego kierowcy...jak myślicie?

I z tego powodu że CR nie idzie z 1 na koło to nie kupiłbyś jej :| .A że YZ idzie na koło z 4 to kupiłbyś tak :lol: ... :)

 

po trzecie jacho 15 miał bodajrze wcześniej MTX 80 a teraz ma ćwiartke

noi co z tego że on ma ale Ty nie masz,musisz go nasladować czy co.Zobaczymy za pare dni jak jacho bedzie leżał z łapą w gipsie :P (joke).Jak ktoś jeździ z głową to nie przeszkadza nawet mu CR 500 2t,ale i tak nie będzie potrafił w pełni jej wykorzystać(moc).Tak jak napisał Enduroguy lepsze zrobi wyniki na jakiejś secie MX niż na np yz 426.Poprostu jacho wyrwał się z motyką na księżyc :) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ENDURO napisał: "I z tego powodu że CR nie idzie z 1 na koło to nie kupiłbyś jej .A że YZ idzie na koło z 4 to kupiłbyś tak ... " Hej sorka ale ja nie napisałem tego. W 1 klasie szkoły podstawowej uczą czytania ze zrozumieniem (chyba). Zapytałem się tylko czy to jest wada czy zaleta. Ja mam gdzieś to czy idzie na koło czy nie. ZAPYTAŁEM Z CIEKAWOŚCI!!! A Ty ENDURO nie czepiaj się mnie z byle powodu ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej wescie sobie pogadajcie na GG !! co a nie sie kłucicie na forum !! Piszcie na temat !! Bo np ja wole czytac posty zwiazane z tematem !! a nie wasze klutnie !! ;) Chyba trzeba cos z tym zrobic !! tak od najlepszego do najgorszego YZ / SX rok 2000<++++ ----> CR -----> KX / RM moim zadaniem !! :P

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...