Skocz do zawartości

Wpadajcie na nowe FORUM DLA SIMKÓW


gawron89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

i widzicie co moze zrobic jeden dupek !! ty kamikaze16 przekreslasz juz takim czyms całe to forum an który ktos ciezko pracował zeby ono powstalo.. a moze spójrz najpierw na pierwsze posty an tym forum..! myslisz ze tutaj tak nie było na poczatku jak jakis wiesniak (tak jak powiedział bardzo dobrze magneto) wszedł i napisał byle co zeby tylko cos napisac <splash> nio..:] wiec prosze was nie oceniajcie czegos na pierwszy rzut oka..:] pzdr peace :)

 

[ Dopisane: 10-08-2005, 23:14 ]

no razja moze i an tym forum jest nowy ale na innych juz nie i wiem ze dzial "przy piwie" jestprawie na wszytskich forach o tematyce motocyklowej .. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie oceniam tego forum koleś!!! oceniam post Spermika!!!! I kogo nazywasz dupkiem??? Koleś przychodzisz na to 4um i proponujesz nam forum o simsonkach!!! Licz się ze słowami...i z tym że nie kazdemu to się musi podobać!!!

 

[ Dopisane: 10-08-2005, 23:17 ]

Tylko że to forum jest najlepsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dupka nazywam spermika który zniszczyl całkowicie opinie nowego forum!!! i ty niby oceniasz post tylko spermika ale zaraz odrzucasz juz te forum.. i nie mów do mnie koles!!

 

[ Dopisane: 10-08-2005, 23:21 ]

a na forum jestem dłuzej niz ty tylko troche mniej sie odzywam !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze słowo KOLEŚ nie jest obraźliwe więc nie wiem czemu się wkurzasz, po drugie fakt jesteś dłużej nie zuważyłem tego, po trzecie według mnie mogą istnieś takie fora tematyczne...po prostu jeśli bedziecie wypisywać tam takie głupoty jak np: Simson zrobiony na 1300 Hayabusa to sorka ale bedziemy się śmiać!!!

 

[ Dopisane: 10-08-2005, 23:27 ]

Fakt sorka poniosło mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś nowy na 4um więc zamknij gębe i słuchaj co do Ciebie mówią mądrzejsi!!!

moze i masz racje ale nie przesadzaj ze slowami. jakas kultura obowiazuje a w ten sposob to kolejnych aktywnych userow to my sobie nie znajdziemy...

 

 

dupka nazywam spermika który zniszczyl całkowicie opinie nowego forum!!!

a ty znowu nie przesadzaj ze zniszcono cala opinie tego forum. zaloze sie ze zainteresowane osoby i tak beda z niego korzystaly i udzuelaly sie pomimo tego ze jakis idiota napisal o supersimku:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy wie ze jak ktos bedzie zainteresowany to i tak wejdzie. A jak ktos nie bedzie zainteresowany tym forum to niech sie nie kloci. Chlopaki dajcie sobie reke na zgode. 8)

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...