Skocz do zawartości

jakie enduro najlepsze dla dziewczyny! 50-70????


annuska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a najtanszy, najlzejszy i najnizszy zarazem

 

nie ma takiego

 

Jak to nie?? ;) TS'ka! Majac nawet te 160cm dosiega sie do ziemi, wazy tyle co nic i kosztuje niewiele. NIestety wersja japonska jest chyba 1 osobowa ale nic nie stoi na przeszkodzie zeby dospawac podnozki ( ja jezdzilem bez i dawalo rade) .

 

A do czego konkretnie chcesz uzywac tego motocykla??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze sie wtrace :P Kupilem niedawno RX'a z 1998 r. Wlasnie jestem na wakacjach na wsi i lasow do okola mi nie brakuje. Powiem tyle ze rx jest zajebisty.... wszedzie sie sprawdza, jest lekki i wysoki , mi to nie przeszkadza ale nie wiem jak tobie. ja mam 170cm i dotykam ziemi na styk, jest dla mnie nie za wysoki i nie za niski. Zawieszenie ma super, silnik tez, moja nie ma zadnych tuningow przeprowadzanych ale jak narazie wystarcza, oczywiscie planuje to zmienic :twisted: . Jedynym minusem jaki w niej wychwycilem to maly skret , ale w terenie wystarczy odkrecic manetke na full i w miejscu obracasz motor :-D . Ja jestem mega zadowolony, martwi mnie jdyie spalanie ;// co prawda ostro ja mecze wiec nie ma sie co dziwic, ale nie myslalem ze az tak bedzie pic ;))). Szczeze polecam ci RX'a tylko ze on jest najdrozszy z tych co wymieniono , jesli nie bedziesz miec tyle kasy to kup TS'ke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale miales farta! za 600 zlotych!?? Boze, zeby mi sie tez tak poszczescilo!!

 

[ Dopisane: 12-08-2005, 14:03 ]

ja ma 170 wzrostu! Enduroguy pytasz, do czego mi ten motor?? wlasciwie chodzi mi przede wsystkim o jazde po ulicach, ale po polach czy wzniesieniach tez!! jak juz wspominalam, najlepiej jakby miala 2 siedzonka. dzieki za pozdrowienia! rowniez pozdrawiam!! ;)

 

[ Dopisane: 12-08-2005, 14:08 ]

ja chce 50 ze wzgledu na to,ze to bedzie moj pierwszy motor i nie mam doswiadczenia, zeby szalec po ulicy na 80!! na razie wolalabym maly motorek!! najlepiej Mr. Macku za 3000 tys. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym Endurakiem dla Dziewczyny według mnie bedzie Simson Enduro ( w sumie po H*ju to enduro ) ale ... Lekki , w miare jedzie , tani w utrzymniu. Bo hyba szkoda było by jakiejś Yamaszki dawać dziewczynie pod dupe ( oczywiście szkoda i dziewczyny i motoru ;) ) No i jak mówi że ma 2000 - 4000 zł to jak kupi siacza to jej jeszcze zostanie na częsci które rozwali przy Simku w pierwszy miesiąc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże Durex co Ty opowiadasz???? Nie moge się z Tobą zgodzić. Simson Enduro to jest takie enduro jak z koziej dupy trąbka. P.S poza tym sam napisałeś ze w pierwszm miesiącu się rozpadnie. Sąrze że porządnym TS albo RX pojeździ spokojnie bez większych awarii na początku.

 

[ Dopisane: 13-08-2005, 12:30 ]

A w ogóle to porównaj sobie jak wygląda np. RX v Simson Enduro. Bez komentarza ( a przecież wygląd dla dziewczyny też się liczy, prawda?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamikaze16. Wiem że Simson Enduro to Qpa pisalem przecież w nawiasie że po H*ju to enduro :) Ale myśle że tak szybko to sie nie sypią ( hyba ) w każdym razie jak wyobraże sobie jak dziewczyna wywraca sie na jakimś fajnym motorku to .... wolał bym dobić ten motor :? PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja łącze sie z Anią, miło mi widziec coraz więcej kobiet na tym forum :) Nie daj sie chłopakom! Dobrze sie zastanów co chcesz kupic i to kup, nie słuchaj nie potrzebnych komentarzy, bo wcale nie jestesmy gorsze ! ;) :twisted: :twisted: :twisted:

Pozdrawiam i zycze powodzenia w kupnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby dlaczego ma się wywracać??? Jeśli uważasz że dziewczyna nie może mieć np. RX bo się przewróci to jesteś w błędzie. Moja kupmela tak wymiata na swoim skuterku że szok a na DT 80 tez sobie świetnie radzi. Więc prosze bez takich tekstów że na dziewczyne szkoda fajnego motocykla Pozdro dla płci pięknej z 4um. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak podoba ci sie DTka to sobie ja kup :) ja ostatnio widzialem jak 12 letnia dziewczynka skakala sobie taka 50ccm po torze i nawet niezle jej szlo ( kolo 1 -1.5 metra w gore) z dostaniem do ziemi ta miala male problemy ale czubkami palcow dostawala :mrgreen: no i przedniego hebla nieuzywala bo brakowalo jej z 3 cm do klamki :mrgreen: ale zadnej gleby, zjezdzala i wjezdzala pod taka gore ze looooo (jak na tego sprzeta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pier**l Durex...wyskoczyłeś z tym simkiem enduro jak gumka z majtek(nie obrazając posiadaczy tych sprzętów). Dziewczyna chce już w miare porządnego enduraka i ma troche kasy więc lepiej coś innego niż Simson Enduro. Najlepiej będzie jak Ania pojedzie i przymierzy sie do każdego z wyżej wymienionych sprzętów i przejedzie się nimi. To jej dużo pomoże. Pozdro :twisted:

P.S.

Najlepiej będzie jak Ania pojedzie i przymierzy sie do każdego z wyżej wymienionych sprzętów i przejedzie się nimi. To jej dużo pomoże.
W złej osobie to napisałe...jest to skierowane do Ani :) a nie chce mi sie edytować :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Annuski: kup sobie porządne enduro (takie jak Tobie sie podoba) i zrób jakiś zajebisty filmik żeby pozamykać szczęki tym którzy twierdzą że "na dziewczyne szkoda motocykla"   :) Pozdro

 

Popieram! Koniec z wywyższaniem się bez podstaw do tego! Jezeli ma się benzyne zamiast krwi, to nie ważna jest płeć, śmigać może każdy i na czym chce :P Ania kupuj sprzęta i zdawaj relacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...