Skocz do zawartości

Naklejki na motor


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
www.grafnet.krakow.pl

 

ja kupiłem u nich naklejki do siebie i nie narzekam, naklejanie to żadna filozofia.

 

najlepiej caly zestaw brac bo potem moze sie okazac jedna dluzsza inna zas nieco krutsza

 

jak podasz im wymiary i coś spieprzą to reklamujesz, w czym problem? poza tym jeżeli wymiar między naklejkami np. na lewy i prawy bok różni się o milimetr czy dwa to skrzynkę piwa tem który to zauważy

 

 

8O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to prawda ze naklejki nakleja sie na mokro tak jak folie na szybe?

 

 

tak -na mokro :!: - dzięki temu naklejkę możesz przesuwać aż ustawisz ją idealnie tak jak ma być.

 

pees. ja dodawałem jeszcze trochę "ludwika" do wody - dzięki temu klej tak szybko nie łapie, naklejka łatwiej sie przesuwa a więc masz więcej czasu na manipulacje albo jak kto woli mataczenie :twisted: - tak podobno robią fachowcy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak podasz im wymiary i coś spieprzą to reklamujesz' date=' w czym problem? poza tym jeżeli wymiar między naklejkami np. na lewy i prawy bok różni się o milimetr czy dwa to skrzynkę piwa tem który to zauważy [/quote']

 

 

Tylko potem jak reklamujesz zas musisz czekac takze czas trwa na twoja niekozysc

 

A co do dobrego naklejenie naklejek moge byc pewny ze jak laik naklei to zobacze to ze jest zle naklejone itd takze ... niekiedy lepiej zaplacic i miec zrobione na tip top

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak podasz im wymiary i coś spieprzą to reklamujesz' date=' w czym problem? poza tym jeżeli wymiar między naklejkami np. na lewy i prawy bok różni się o milimetr czy dwa to skrzynkę piwa tem który to zauważy [/quote']

 

 

Tylko potem jak reklamujesz zas musisz czekac takze czas trwa na twoja niekozysc

 

A co do dobrego naklejenie naklejek moge byc pewny ze jak laik naklei to zobacze to ze jest zle naklejone itd takze ... niekiedy lepiej zaplacic i miec zrobione na tip top

 

wydaje mi się, że szansa na to że wymiar naklejek będzie różny jest taka sama przy zamawianiu kompletu jak i naklejek pod podany wymiar w w/w firmie.

 

szkoda, że chwilowo nie mam cyfrówki w domu bo bym Ci wysłał zdjęcia jak wyglądają moje naklejki, jestem ciekaw co byś powiedział.

 

nie wiem czy miałeś okazję naklejać tego typu naklejki ale zapewniam Cię, że to naprawdę proste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moge prosic o jakies blizsze info jak dokladnie przykleic naklejki? Rozumiem ze woda i ludnik, spryskac powierzchnie i naklejke?

Potem szmatka czy czyms innym rozprowadzac wode z pod naklejki azeby jej nie porysowac?

Czym oczyscic powierzchnie przed przyklejaniem? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powierzchnię musisz odtłuścić, ja użyłem do tego płynu do mycia naczyń :buttrock:, później w zależności od metody:

 

- na mokro - zraszasz powierzchnię, odklejasz naklejkę od papieru i przyklejasz, dokonujesz ew. korekty pozycji i rozcierasz naklejkę miękką szmatką lub ręcznikiem papierowym (ja tak robiłem), chodzi o wyeliminowanie bąbli powietrza. później zostawiasz do wyschnięcia. jak wyschnie odklejadsz przezroczystą folię, która służy łatwemu naniesieniu naklejki,

 

- na sucho - przyklejasz naklejkę, rozcierasz i odklejasz przezroczystą folię - nie masz możliwości korekty pozycji !!

 

jeżeli kupujesz w GrafNecie to razem z naklejkami dostaniesz szczegółową instrukcję postępowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry

uuu widze, ze temat mnie ominął

miki sorry ze nie odpisalem ale bylem wyjechany :?

maila przeczytalem dopiero niedawno, odnosnie naklejek z podanej wyzej aukcji to mysle ze cena jest gruuubo przesadzona. Za taką kwote kupujesz naklejki na CAŁY motocykl i to jeszcze z profi oklejeniem...

u mnie dostaniesz taki komplet z oklejeniem za ok 200 pln tylko plastiki trza dostarczyc albo podstawić sprzęta na 1 dzień....no ale teraz to mozna gdybać...

powierzchnię musisz odtłuścić' date=' ja użyłem do tego płynu do mycia naczyń [/quote']

oj niedopssz, najlepsiejszy jest denaturat, po ludwiku moga się odklejać z czasem - tak samo z dolewaniem detergentów do wody nie mozna przesadzić...

na mokro - zraszasz powierzchnię' date=' odklejasz naklejkę od papieru i przyklejasz[/quote']

lepiej zrosić :arrow: hehe fajne słowo :-) powierzchnię i folię - wtedy ta się mniej 'elektryzuje' i nie lapie 'fafoli' :buttrock:

P.S. ROBALU - dzieki za pamięc :(

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...