Skocz do zawartości

Suzuki RM 125/250


RO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

znam zawodnik co latają w motocrossie (Bukrzyński i Łubisz), to powiem tak, utrzymanie kx125 to miesięcznie ok 5-6 tys, utrzymanie yz250f to koszty miesięczne ok 12 tys. Tyle wydają zawodnicy a dlaczego aż tyle...w tygodniu 2 opony na śmieci, co 2h olej w silniku, co 3h olej w zawieszeniu, tłok co 7h, zębatki co 2 imprezy, podnóżki 3x w roku. więc gdyby chciec utrzymac moto w takim stanie jak oni to .....trzeba odwiedzic Gate'sa
ja tyle przez rok nie wydam :) ani nawet wiecej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie ci duzo nie powiem poniewaz dopiero w grudniu rok minie ale to co narazie zrobilem:

 

tarcze hamulcowe 320 zl

klocki (dostalem z moto)

tłok 330 zł

łozysko głowki korbowodu 40 zł

uszczelki 90 zł

przednie zawieszenie (uszczelniacze i olej) nie pamietam cos razem kolo 200

lozyska w kolach chyba 100

 

 

i to chyba wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie crke mam od grudnia w tym od maja uzywam ja na torze :) tarcze hamulcowe to jest wydatek jedno razowy bo szybko sie ich raczej nie zjedzie na moich od grudnia tylko sie wierzchnia zlota warstwa starla i nic wiecej :P (przynajmniej starcie jest nie wyczuwalne palcem) bo w starych byla poprotu dziura :) przy hard enduro tez zalezy na jaki egzemplarz trafisz jak jakis felerny to ciagle ladujesz ladujesz i nic a jak na dobry to nic sie nie dzieje, wiec to roznie bywa. Ja osobiscie nie zaluje ze kupilem fula bo nawet gdybym mial hard enduro jakies to i tak bym legalnie nie mogl smigac bo nie mam prawka ani nic. Jak zrobie A (czyli za 3 lata) i umiejetnosci na to pozwola to kupie cos konkretniejszego w 4 suwie, a teraz setka w zupelnosci styka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...