Skocz do zawartości

wszystko na temat suzuki ts 50xk ??


grzechu722
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

NIewypaly?? Jaja se robisz?? To czemu montowali je przez kilkanascie lat w TS i RMX?? 8O Oplaca sie kupowac TYLKo japonska TS chlodzona ciecza, bo to silnik jak w RMX/SMX czyli ok 8km po odblokowaniu i po malym tuningu okolo 15km (wtedy DT80 dostaje po dupie jak trzeba). POzatym maja one skrzynie 6 biegowa. Ogolnie silnik bardzo wytrzymaly. Po tuningu przejedzie nawet 3 sezony bez tykania silnika. Motorland handlowal takimi sprzetami i zdecydowanie bardziej polecali SUzuki od Yamahy. Co jeszcze... Chodzi z 1 z gazu na koło, a jak wstaniesz to idzie i z 3. Po tuningu na 70cc (koszt 420zł) motocykl osiaga ok 110-115km/h, a po zmianie przelozen na terenowe (vmax 90-95km/h) sprzet ma naprawde super wlasciwosci w terenie. Duzym plusem jest lekkosc TS'ki bo wazy naprawde malutko. Na zawieszenie tez nie narzekam ale sprawdz dokladnie czy ma luzy przed zakupem. POLECAM W 100%!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.bikepics.com/members/mstachu/93ts50/ - to jest to cudo

 

On jest chłodzony cieczą jeśli się nie mylę podobno to źle ale sam dobrze nie wiem tak słyszałem ???

 

Stachu sory że pożyczyłem się twoje zdjęcia ale chce mieć pewność że dobrze kupie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On jest chłodzony cieczą jeśli się nie mylę podobno to źle ale sam dobrze nie wiem tak słyszałem ???

CZemu zle? Chlodzone ciecza sa w tym momencie wszystkie wyczynowe motocykle ktore sa stworzone do trudnych warunkow!! Pozatym pomysl sobie:Jedziesz kreta sciezka non stop 1 i 2, albo katujesz motocykl na plazy. Predkosci praktycznie nie ma a co za tym idzie motocykl chlodzony powietrzem chlodzony praktycznie nie jest. Natomiast motocykl chlodzony ciecza w takich warunkach sobie poradzi. Chlodzenie powietrzem w dzisiejszych czasach powoli zaczyna zanikac.

 

BTW. Jezeli to taka TS'ka jak ta w linku na bikepics to radzilbym Ci sie rozejrzec za inna bo ta jest na rynek niemiecki i bedzie sporo slabsza, ma piec biegow i chlodzenie powietrzem. Jednak stan motocykla calkiem ok

 

pozdrawiam,

enduroguy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest ta co w linku....

 

Jestem zainteresowany kupnem ale słyszałem własnie dużo uwag że mam lepiej jeszcze poszukać ...

 

Chce właśnie jak najwięcej wiedzieć o tym motorze ,motor będzie mi służył do spokojnej jazdy na dalsze trasy (w celach turystycznych :) )

 

Nie zależy mi tak na mocy jak na najmniejszej awaryjności.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Tak to jest ta co w linku....  

 

Jestem zainteresowany kupnem ale słyszałem własnie dużo uwag że mam lepiej jeszcze poszukać ...  

 

Chce właśnie jak najwięcej wiedzieć o tym motorze ,motor będzie mi służył do spokojnej jazdy na dalsze trasy (w celach turystycznych  )  

 

Nie zależy mi tak na mocy jak na najmniejszej awaryjności.....

Do takiej turystyki powinna sie nadac ale nie myslales np. o Aprili TUareg?? Bardzo fajna miniaturka duzego turystyka i z tego co wiem to kolega Icea ma taka do sprzedania. Ta Ts tez by była dobra ale raczej na niskie predkosci przelotowe bo vmax to chyba 65-70km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlodzenie powietrzem w dzisiejszych czasach powoli zaczyna zanikac.

 

 

To ciekawe czemu najnowszy Chopper Yamahy jest chlodzony powietrzem ;). Tam gdzie sie powinno to sie go uzywa, ale nie w motocyklu przeznaczonego na teren... Jechal bys 10-20 km/h przez rozne dziury i wertepy na max obrotach to bys stwierdzil sam, ze powietrze tu duzo nie zadziala.

A co do zakupu - jesli to ma byc motor turystyczny to ja rowniez polecalbym rozejrzec sie za czyms bardziej stworzonego do turystyki. Ciezko teraz kupic jakis motorower nie udajacy Enduro lub Scigacza, a wiadomo, ze takie niekoniecznie sa dobre do jazdy jedynie po drodze.

 

Moze na razie rozejrzyj sie za dobrym Simsonem, a pozniej kupisz cos wiekszego np. ETZ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze na razie rozejrzyj sie za dobrym Simsonem, a pozniej kupisz cos wiekszego np. ETZ?

ALe simson tak srednio sie nadaje w trase bo przelotowa predkosc to max 50km/h. Pozatym zawieszenie cienkie.

Tuareg to wlasnie typowe turystyczne enduro i w podrozy dobrze sie spisze.

To ciekawe czemu najnowszy Chopper Yamahy jest chlodzony powietrzem .

Chopper nie ma byc nowoczesny tylko ma byc motocyklem z duszą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dobrze Cis ie wydaje że jak TS to kupywać chłodzoną Cieczą Wydaną na rynek Japoński

a czemu chłodzona ciecza ja mam chłodzona powietrzem i nie narzekam grzechu722 jest zainteresowany moja ts-ka i mysle ze zrobi dobry wybór no moja ts-ka zrobi jeszcze pare tys km i daje gwarancje ze nic jej nie bedzie . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu chłodzona ciecza ja mam chłodzona powietrzem i nie narzekam grzechu722 jest zainteresowany moja ts-ka i mysle ze zrobi dobry wybór no moja ts-ka zrobi jeszcze pare tys km i daje gwarancje ze nic jej nie bedzie .

Zrobic zrobi, ale majac 2 razy slabsze osiagi niz w przypadku wersji japonskiej (szczegolnie po tuningu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...