Skocz do zawartości

Zlocik militarny


pietroni
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zlot miał się odbyć w dużo większej formie, niż był, jakieś dwa tygodnie przed terminem z ich strony zniknął cały bogaty plan imprezy, nikt nie wiedział czy będzie to czy nie. Pojechaliśmy w ciemno, był to iście kameralny zlot, na którym były głównie motocykle.

Podobno zawiedli sponsorzy.

Można było postrzelać z łuku, obejrzeć galerię sztuki w starym budynku twierdzy(to zrobiło na mnie największe wrażenie), napić się piwa, i wrócić do domu.

Największą atrakcją zlotu, był koleś na zielonym Dnieprze z Litewską blachą. Nie miał litości dla rysia, katował go tak, aż wykosił całą skrzynię, został mu tylko wsteczny. Jak on wrócił do Tomaszowa Mazowieckiego, nie wiem. Ale wrócił, bo potem widziałem go na Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynię w Dnieprze to sie przekłada w 15min, nawet na poboczu drogi na trawce. Kumple jadąc kiedys wieksza grupą rusów do Darłówka na military zlot wieźli w wózkach dwa kompletne silniki, skrzynie, dyfer, zeby w razie czego szybką przekładkę machnąć i dalej jechac. W powrotnej drodze im sie przydały zapasy.

Gryf MC Poland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynię w Dnieprze to sie przekłada w 15min' date=' nawet na poboczu drogi na trawce...[/quote']

 

...a ja, qrczę, połasiłem się na dnieprowską skrzynię, bo skusił mnie wsteczny bieg (w moim wieku zaczyna się przywiązywać wagę do komfortu :D ), a tu słyszę, że to złom z plasteliny.... :P W dodatku czeka mnie przy nim robota.

 

Do IRBIT'a: właśnie analizuję Twoją ofertę na Allegro i chyba złożę kompleksowe zamówienie na kilka dupereli... A przy okazji spytam Cię, czy posiadasz może ślimaka do licznika prędkości ? Oczywiście do wyżej wspomnianej skrzyni od Dniepra....

 

Pozdrowienia !

 

P.S. Zapomniałem spytać o najważniejsze - kiedy i gdzie ten zlot ? :lol:[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat miejsca i czasu zlotu masz linka w postach kolegów wyżej.

A co Ci nie pasuje w dnieprowskiej skrzyni biegów?? Jest to najtrwalszy element sowieckiego motocykla, dobrze złozona i szczelna skrzynka przetrzyma trzy silniki bezawaryjnie. Ja tam do swojej skrzyni w Dnieprze nigdy nawet nie zagladałem, chodziła jak w japońcu, a i kumple tez nigdy na skrzynię biegów nie narzekali.

Gryf MC Poland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ci nie pasuje w dnieprowskiej skrzyni biegów??

 

Wszystko mi pasuje. :P Ale słyszę tu różne niepochlebne opinie o dziełach radzieckich może nie tyle konstruktorów, co montażystów... Poza tym mam ten cholerny bug ze ślimakiem od linki prędkościomierza (wałkuję to na innym wątku) i jeszcze nie udało mi się - na sucho, bo rozbebeszyłem peryferia od silnika - wrzucić słynnego wstecznego. Dobrze, że przynajmniej wchodzą "normalne" bez problemów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuda panie. Pare motocykli w budynku, pare na zewnątrz, plastikowe karabiny i dorosli faceci poprzebierani za żołnierzy. Jedynie spodobała mi sie niemiecka tankietka, ktora to nawet jezdziła.

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...