Skocz do zawartości

Dbajcie o oczy - nauczka.


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, czasem wystarczy odpowiednio wysoka szyba odchylająca strumień powietrza. Od dwóch lat jeżdżę z otwartym wizjerem i jest ok tyle że dobranie prawidłowego ustawienia szyby w motocyklu kosztowało trochę czasu

 

W tej chwili mam wysoka szybe i jeżdżę w kasku otwartym nic mnie nie atakuje bowszystko idzie górą , chcę ja troche obnizyc bo wieczorem robi siemarnie jak chce patrzec nad szyba i wide dalej niż siegają swiat(czyli nic nie widzę) Browarny masz szybe wysoka czy znalazes jakieś ustawienie ze przy niższej szybie centów dodaje jej powietrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A probowal ktos jezdzic z lekko uchylona szybka? U mnie w nolanie jest taki myk, ze jak jezdze w upalny dzien po miescie tak powiedzmy do 50kmh, to uchylam szybke na jeden "klik" i jest ok. Wiaterek lekko wieje, szybka nie paruje i jak do tej pory nic mi nie wlecialo do srodka. Przy wiekszych predkosciach szybke zamykam calkowicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zawsze jezdze z zamknieta szybka. Kilka rayz mialem taka sytuacje, ze jade sobie niezbyt szybko, bo ilez mozna jechac 50cc, a tu nagle JEBUDUT cos w szybke, az zem sie przestraszyl. Huk jakby jakis maly kamerdulec przywalil ale zwykle jest to robal wiekszy bo zostawia slad z flakow. Takze jakbym mial nawet okulary ochronne, a to paskudztwo wcelowalo mi np w nieosloniete czolo to bym mial slad na dlugie miesiace. No i raz jechalem z otwarta szybka bo mialem do przejechania ok. 50 metrow z predkoscia 10km/h (spod domu qmpla do jego garazu) i... pac. Wpadla mi do oka mala mucha, wyciagnalem ja po jakis 10 minutach nie wspominajac o jezdzie z jednym okiem otwartym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...