Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Z punktu mając na uwadze w kwestii formalnej. Doczytałem że w rajchu jeździ na GS'ach 50 tyś ludzi...zastanawia mnie ilu tu jest przedstawicieli tej nacji oraz skąd są(jesteście)?? można by pomyśleć nad czymś w rodzaju klubu Gs'a lub witryny patronackiej (bo niestety nic nie znalazłem w necie polskim)...pozdrowienka dla wszyskich obecnych i przyszłych gsowców...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczytałem że w rajchu jeździ na GS'ach 50 tyś ludzi...

 

aż tyle- hmm troche mi sie wierzyć nie chce

 

 

można by pomyśleć nad czymś w rodzaju klubu Gs'a lub witryny patronackiej

 

KLUB to dobry pomysł. Ale byłby to jedynie wirtualny klub gs-owców. BYły już dwie próby zorganizowania zlotu GS_OWCÓW i nie wszylo - jakoś nie umiemy sie zgrać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysl dobry... tylko to bylby strasznie przechodni klub :( ja za dlugo GSem jezdzic nie planowalem od razu :-) i watpie ze jest na forum duzo ludzi ktorzy az tak zakochali sie w GSie zeby zaraz klub zakladac :P no ale moze wsrod tych 50tys cos sie znajdzie ;)

 

swiruradom racja... z ta organizacja to cienko nam idzie :P hehe ale jeszcze wszystko do przemyslenia... trzeba odswiezyc watek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jeszcze wszystko do przemyslenia... trzeba odswiezyc watek...

 

ja do połowy wrzesnia UZIEMIONY, a pozatym temat ZLOT GS_OWCÓW ma juz 8 stron i niech tak znów padnie nowy termin rozrośnie sie do 15stu

 

NIech znów nie wyjdzie i tylko zabierze miejsce, przyczyni sie do tego, że zacznie miejsca szybciej brakowac na serwerach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysl dobry... tylko to bylby strasznie przechodni klub

 

racja

 

a za dlugo GSem jezdzic nie planowalem od razu

 

druga racja

 

 

watpie ze jest na forum duzo ludzi ktorzy az tak zakochali sie w GSie zeby zaraz klub zakladac

 

TZRECIA RACJA

Klub nie wypali, gs jest traktowany jako pierwszy motocykl na ktorym mozna pocwiczyc jazde.

Lub kupowany jest bo jest tani i niezawodny. Po jednym czy dwoch sezonach ludzie odkladaja kaske

i kupuja cos wiekszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do niemcowni to może być prawda. Wystarczu spojrzeć na ich forum http://forum.gs-500.de/ i na mapkę w zakładce Landkarte. Trochę tam jest tych właścicieli. Co do forum, czy jakiejś strony to możnaby tam zebrać wszelkie informacje na temat tej maszyny. Dla nowego użytkownika byłaby to niezła pomoc. Sam niedługo sprzedaje swojego GSa także zloty czy kluby raczej już nie dla mnie :( Tak z ciekawości co planujecie dalej?

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda to prawda...ale mogła by to byćskarbnica wiedzy dotycząca bądź co bądź chyba najpopularnijeszego moto na start przygody motocyklowej...a jednocześnie jak sami mówicie jednak jeździ się z sezon dwa a i może 3 :-) więc można by od tego zaczynać tzn. zbierać kontakty, opinie jak również zawierać znajomości na dłużej nawet co i jak w przyszłości (tj. na jaki się zmieniło moto i dlaczego...a ludzie zostają przecież :-) )...aha mam 2 przyjaciół którzy chcą kupić właśnie GS'y tak do 6000 zł więc będę wdzięczny za przysyłanie mi na meila foto z ceną tych co macie, a ja wyślę ich do was...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysl dobry... tylko to bylby strasznie przechodni klub ja za dlugo GSem jezdzic nie planowalem od razu i watpie ze jest na forum duzo ludzi ktorzy az tak zakochali sie w GSie zeby zaraz klub zakladac no ale moze wsrod tych 50tys cos sie znajdzie

 

Uczestnictwo w klubie będzie przechodziło razem z motocyklem na następnego właściciela :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczestnictwo w klubie będzie przechodziło razem z motocyklem na następnego właściciela

 

a jak to bedzie osoba typu TA, która stosunkowo niedawno założyła temat zmiany zębatki- bo mu moc nie pasi. MAM tu na mysli osoby z kręgu tych "z zaciętą 1nką", która kupi motocykl dla SZPANU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tu jakieś rewolucje się robią :P. Może zamiast samych słów to należy przejść do czynów. Ja za to zaprawszam wszystkich chętnych do współtworzenia stronki o GS500E. Jeśli macie jakieś ciekawe informacje, przemyślenia, lub cokolwiek innego dotyczącego naszych sprzętów to zapodawać a ja umieszcze to na stronie. :(

Co do tworzenia forum to myślałem kiedyś nad tym ale to nie na mój łeb więc się tego nie podejmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o strone to dobry pomysl. chociazby zeby sobie zdjecia powrzucac i przemyslenia dla "prawiczkow" motocyklowych. ale jesli chodzi o klub to mysle ze nie ma sensu takowego zakladac. ja nie pojezdze GS-em za dlugo wiec do klubu bym sie nie zapisal..

 

pozdro wszyscy, lewa w gore :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten link który podaliście dobra stronka...ale chyba jedyna w polsce :-) a myślałeś żeby dać nazwe z końcówką prv? graficzka taka sobie (mówię jako esteta, bo sam bym lepszej nie zrobił) za to informacji naprawde dużo pożytecznych...jestem za tym żeby każdy co ma to podrzucił tak żebyś miał materiały do "ciągłej" aktualizacji. a co do moto przechodniego to rzeczywiście taki jest zwyczaj że jest traktowany jako pierwszy czyli dla "prawiczków" dlaczego więc nie traktować tego jako klubu, zrzeszenia ludzi rozpoczynających drogę ku zachodzącemu słońcu, a docelowo dzięki temu wkręcali by się i poznawali nawzajem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...