Skocz do zawartości

robic a1 czy nie...


heciek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość guzik_Darek
Jak sie moze nie opylac robic prawa jazdy?? Na samochod tez nie zrobisz bo drogie?? Jakbys spowodowal wypadek na 125cc to ciekawe jakbys sie tlumaczyl z braku prawa jazdy. Nie opylalo mi sie robic??

Ale za 2 lata będzie mógł na A robić i jak zrobi na A1 teraz to później będzie musiał jeszcze raz płacić na kategorie A. Czyli podwójny wydatek. Chyba że się mylę i nie trzeba 2 razy płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za 2 lata będzie mógł na A robić i jak zrobi na A1 teraz to później będzie musiał jeszcze raz płacić na kategorie A. Czyli podwójny wydatek. Chyba że się mylę i nie trzeba 2 razy płacić.

Jezeli chcesz dla zaoszczedzenia 800 czy 1000zł siedziec albo miec przynajmniej odroczke prawa jazdy to Ci nie bronie :(

 

 

enduroguy: tak jak za ustalenie nowego egzaminu' date=' w granicach 75zl (tyle placil kumpel)

pzdr[/quote']

 

 

Dzieki wielkie myslalem ze wiecej . U mnie podobno za pierwszym razem nie puszczaja nikogo, bo wtedy odrazu jest podejrzenie o lapowke :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toż napisalem jakie sa koszta zrobienia A jesli sie ma A1, policze jeszcze raz:

-kurs: (u mnie bylo 300zl) ale mozna zrobic taniej

*brak teorii

*polowa godzin jazdy (10h)

-egzamin

*tylko praktyka - 100zl

-plastik - 80zl

 

razem prawie 500zl a to chyba nie jest duzo w stosunku do konflikty z prawem i robienia calego kursu, egzaminu, plastika (okolo 1000zl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie zapisalem na prawko to mialem juz od 2 miechow moto, wiec powiedzialem kolesiowi ze nie chce robic tych 20h na placu a teori sie naucze we wlasnym zakresie, jazd mialem tylko 4h i koles widzial ze mi to dobrze idzie wiec zapisal mnie juz na egzamin, tymbardziej ze na te jazdy na plac przyjezdzalem na motorze

 

 

a cena mniejsza ???

bo ja wlasnie mam zamiar tak to zalatwic ( najwyzej niech zrobia mi test z teori i jazdy, jak zdam to wydadza mi papier o ukonczeniu kursu :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem ten sam dylemat kupiłem simsona jak miałem 15 lat i potem była myślówa czy robic a1 ale jednak nie. kasy mało a w sumie simson na tamte czasy (czyli mój wiek) był ok. teraz mam A i nie żałuje że nie robiłem A1 ale to wszystko zależy od kasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...