Skocz do zawartości

robic a1 czy nie...


heciek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam teraz trudny wybor:( zrobic prawo jazdy a1 mam 16 lat wszyscy mowia ze sie nie oplaca:( ze za rok znowu bede musial robic ze koszty ssa takie same i to hest wyrzucenie pieniedzy wbloto:( zamierzam kupic motor aprilia rs 125 lub af1 albo rs250future chcilabm sie dowiedziec czy policja was czesto lapie i co sie stanie jak juz mnie zlapie bo kolega mowi ze przymkna oko na taka pojemnosc jak beidzies zarejstrowany i oplacony a ja zamierzam jezdzic normlanie po drogach i to z pasazerem prosz eo rade :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1... troche sie oplaca bo przy zdawaniu pozniej na A nie zdajesz teorii wiec i koszty mniejsze... a jak bedziesz umial jezdzic motocyklem to i z instruktorem sie dogadasz zeby mniej godzin jezdzic...

 

2... jak Cie policja zlapie bez prawka to beda to w d**p za przeproszeniem mieli ze moto jest oplacone... nie masz prawka to spory mandat + odroczenie mozliwosci robienia przez moze nawet 5 lat...

 

 

takze skoro kupujesz juz motocykl to nie kombinuj tylko na kurs i jezdzij legalnie... po co masz pozniej bac sie z domu wyjechac bo za zakretem drogowka stoi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedziesz mial A1 to na A musisz zdawac tylko praktyke, nie masz kursu z teorii a praktyka to polowa godzin (czyli 10 zamiast 20 - dobra cene za kurs mozna stargowac) ja tak robilem i jestem zadowolony (no fakt że jezdzilem na A1 600 ale jezdzic umialem i plastik mialem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szose zdecydowanie rób. Jak Cie zlapia to moze nic nie zrobia, ale nie daj Boże bedziesz uczestniczyl w wypadku... Ja nie mam A1 ale chyba dla swietego spokoju bede robil mimo ze mamy pozwolenie od policji na jazde bez dokumentow w lesie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedziesz umial jezdzic motocyklem to i z instruktorem sie dogadasz zeby mniej godzin jezdzic...

 

dokladnie, ja jak sie zapisalem na prawko to mialem juz od 2 miechow moto, wiec powiedzialem kolesiowi ze nie chce robic tych 20h na placu a teori sie naucze we wlasnym zakresie, jazd mialem tylko 4h i koles widzial ze mi to dobrze idzie wiec zapisal mnie juz na egzamin, tymbardziej ze na te jazdy na plac przyjezdzalem na motorze :( jazd po miescie wogule nie mialem

zdalem za pierwszym razem, bezblednie

teraz nie zaluje ze mam A1 bo przynajmniej jak widze Drogowke to nie trzepie portkami, a za rok jak bede zdawal na A to zawsze mniejsze koszty i zawsze teoria z głowy

 

wniosek: rob A1 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie opyla się ale jak dużo jeździsz to możesz zrobić.

Jak sie moze nie opylac robic prawa jazdy?? Na samochod tez nie zrobisz bo drogie?? Jakbys spowodowal wypadek na 125cc to ciekawe jakbys sie tlumaczyl z braku prawa jazdy. Nie opylalo mi sie robic?? :(

 

Jezdzac po asfalcie nawet bym sie nie zastanawial czy robic A1.

 

Mam jeszcze pytanie. jezeli nie zdalbym egzaminu to jakie sa koszty poprawki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...