Skocz do zawartości

Trójmiasto Wyjazd do Gołubia Niedziela 31 lipca Druga edycja


Andon13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to trzeba było na początku powiedzieć' date=' że nie wiesz gdzie to sie znajduje....

[/quote']

Myslalem ze wiem gdzie to jest, ale jednak okazalo sie ze nie wiem :(. Ale wycieczka na moto do Gda nie byla taka zla :P.

 

jakby co zagadaj do mnei na gg lub prv to sie wymienimy komorkami i bedzie po sprawie

Trzeba bedzie tak zrobic. Kiedy jedziecie nastepnym razem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy jedziecie nastepnym razem

 

jeszcze nie ustalone chyba... z tego co wiem to w weekend 6-7 mlody gdzies tam ma wyjechac a ja jade do rodzicow... nie wiem jka reszta....

wiec wieksza ekipa pewnie bedzie kolo 13-14 sierpnia...

20 jest 1/4 mili w Toruniu.. moze ktos bedzie mial ochote sie przekulac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za towarzystwo' date=' byle czesciej takie wyjazdy!

pozdrawiam ( ten co zawsze z tylu )[/quote']

 

oj, mowie, Ci, ze bylo dobrze: przez 1/4 drogi widzialem Cie w lusterku :mrgreen: :mrgreen: kiedys bywalo gorzej :(

ogolnie wyjazd udany, maszyny na medal, towarzycho rowniez, gorzej z wedkowaniem panowie :mrgreen: 2 wedki i zero ryby - masakra :mrgreen:

 

p.s. raczej przyszly weekend sie nie pisze, mam wyjazd w strony mych przodkow powiazany rowniez z odwiedzeniem berlina na moto, wiec odpadam, chociaz jeszcze nie wiem na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając dyskusje na temat ilości złowionych ryb :P i liczby wędek przypadających na jednego osobnika to jednak trzeba bedzie powtorzyć podobny wypad . Ja byłbym chętny powtorzyć wypad w przyszły weekend ale może w inne miejsce tym razem... na Kaszubach jest tego dużo no i rybka sie pewnie też znajdzie... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co chłopaki napisali, to nie bardzo im pasuje ten weekend, za to my z Andonem w następny planujemy wyjazd na domek, więc nie wiem jak to będzie... Myśle, że pod konieć tygodnia, jak już wszyscy się zorganizują ze swoimi planami, to będzie można odświeżyć temat.

A tak poza tym to ilość wędek była w sam raz, ten kto przywiózł ten miał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...