Skocz do zawartości

cos nie tak z mieszanką... 900RR


IG?A
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.. pierwszy post odnosnie problemów z cbr.. motor dymi.. ale tylko jak konkretnie dostaje po dupie (pełne otwarcie manetki) kolor dymu cięzko okreslić ale jest bardziej niebieski jak czarny... ale.. mam przeczucie że może to być mieszanaka (ale znowu skąd kolor, choć koloru do końca pewien nie jestem..) bo motor odpala zimny bez ssania i jesli dam ssanie to nawet ma problem żeby odpalic.. a jak odpale zimny bez ssania i dam je w trakcie pracy to zadusi motor... dodam jeszcze ze odpala z gazem.. i czasem jak jade po moich dziurach (nieutwardzona uliczka) na jedyneczce i dodam troche gazu na zbyt niskich obr (okolice 1000obr) to czasem zapluje sie troszke.. ale nieznacznie... jakie rokowania, pomysły,sugestie iitp...

 

p.s.

Dodam jeszcze że zmieniłem wydech na taki od RR sc33 (przelotowy jakiejs amerykanskiej firmy chyba jakoś D&D) i nic nie dłubałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote=Greedo lat 19 ]To moze zostaw motor a odpalaj motocykl...

 

a Ty " mistrzu mowy polskiej " zajżyj najpierw do słownika :!: :!:

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Motor (to sa odnosniki dotyczace slowa motor)

 

http://portalwiedzy.onet.pl/polszczyzna.ht...=pol-pol&ch=1...

 

odp 3. pot. "motocykl"

 

 

 

pees. a Ciebie nauczyciele w szkole chyba nie lubi co :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co.. zauwazyłem ze to jakas jego mania.. wszystkich poprawia... ODPALA SIE SILNIK CZY TEŻ MOTOR a jeździ sie na motocyklu...

Czemu sie czepiasz takich rzeczy.. czyżby jakaś zazdrosc i chec pokazania ze jestes motocylkista bo tylko ty jeździsz motocyklem a teszta na motorach?

Zbastuj.. jak nie masz nic do powiedzenia to sie nie odzywaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Igła hmm jezeli to są strzały przy schodzeniu z obrotów ale "strzały" wybuch spalin w tłumiku to masz do regulacji zawory (jezeli nie są hydrauliczne bo nie znam tego modelu) jezeli hydrauliki to trzeba je opruznic , i synchronizacja gaziorów , jezeli chcesz wpadaj to sie zrobi sprzeta :twisted: POZDRO

 

P.S Fakt po co sie tak czepiac tego pisma :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze zostaw motor a odpalaj motocykl...

 

 

motor, motor, motor !!! zaraz wpadnie jeszcze simson i będzie wykład o motorach w pralkach !!

 

chłopak nie ma nic do powiedzenia w temacie, ale strasznie posta chciał walnąć i jest!

 

dopóki nie masz eksplozji w wydechu to spoko, a jak są to czy nie wystarczy regulacja poziomu paliwa w gaźnikach? sam zmieniałem ostatnio komin na przelot i na 4um (nie tym) dowiedziałem się, że jak nie wali w wydech przy schodzeniu z 10k rpm do powiedzmy 3k rpm to nie ma co grzebać

 

jeszcze odnośnie odpalania, to chyba normalne, że jak odpalisz bez ssania i po odpaleniu dasz ssanie to często się zdarza, że zgasisz moto. jak mój MOTOR jest ciepły to na ssaniu za cholerę nie zapiali, tylko bez ssania i czasami trzeba delikatnie odkręcić manetkę.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja mowie o zimnym silniku.. i na zimnym daje ssanie (odpale pochodzi 3-5 sekund i daje ssanie to gasi motor a powinno zadziałac tak że motor wkreci sie na jakies powiedzmy 2500-3500obr)

p.s. przez jakies 1500km zadnej zmiany w poziomie oleju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze przy prawidłowo wyregulowanych gaznikach nie ma prawa na zimnym silniku chodzic dobrze bez ssania po to ono jest Moj RR nie chodzil i nie odpalal bez ssania. Po drugie na rozgrzanym silniku nie musialem dodawac lekko gazu zeby odpalil chociaz czasami przy mocnym targaniu lepiej zapalal jak mu sie ruszylo manetka Jak ci nie bierze oleju to chyba bardzo dobrze Ja tez rzadko dolewalem olej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...