Skocz do zawartości

ANTY-SKUTER


PituŚ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

to może ankietkę na temat

KTO WOLI ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA OD WIELKANOCY?

 

ja osobiście wole wielkanocy. można pojeżdzić po suchym asfalcie i w ogóle

a prezenty przynosi coś co ma futerko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystki tych co jezdza na skuterach i tych co tam maja cos miedzy nagami jak ktos napisal wczesniej:D Ja tam osobiscie nie przepadam za skuterami bo dlamnie to zadna frajda siasc i krecic manetka :lol: nie ma to jak zmienianie biegow i wogole inny klimat przynajmniej tak mi sie wydaje. Ale nich sobie karzdy jezdzi czym chce :D :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak szczeze to niekture skutery sa lepsze do motocykli pod wzgledem wygody i nawet wygladu teras takie wymyslaja te skutery ze czacha dymi ale i tak mnie to nie przekonuje do kupna skutera. Teras tylko mysle o zrobieniu prawka na moto i o kupnie jakiegos motocykla. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Jawke 50 skuter i bardzo ją lubie wprost uwielbiam. Skutery nie są złe wkońcu też jeżdze na skuterze tylko że biegi ja zmieniam i to jest fajne. A niekture z nowoczesnych skuterów po dobrym tuningu wyciągają 100km/h chodzi mi o 50tki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aerox po wymianie :

-kit polini 70ccm

-gaznik 19 mm.

-Wydech Leo Vince ZX lub S

-gazbox

-sportowe sprezynki i rolki

-variator malossi lub Doppler

-sprzeglo sportowe

-pasek kevlarowy

-wał sportowy

-sportowe przelozenia

 

Powinien leciec jakies 120 -130 KM/h prawdziwej predkosci, a nie licznikowej, licznik to by ze 140 pokazywał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALE NIE MAJĄ BIEGÓW :twisted: :twisted: :twisted:

I dlatego skutera bym nie chciał. Żeby ten automat chociaż stopniowany był.

Dokładnie, dlatego dla mnie jedynym skuterm-jednośladem jest simson SR50 (ze względu na biegi . . .), reszta to juz jakies takie wynalazki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Aerox po wymianie :

>...

>Powinien leciec jakies 120 -130 KM/h prawdziwej predkosci...

 

To mi sie w sukterkach podoba- duuużo części do tuningu. Szkoda tylko, ż tak zrobiony Aerox wyniósł by cię około 12 tyś (nowy ok. 6? + tuning 4tyś). Za tą cenę kupisz dobrego japończyka (przynajmniej 600cc) który pociągnie nie 130 ale przynajmniej 220:))

Moim zdaniem tuning skutrów jest bardzo przyjemny i ciekawy ale zupełnie nie opłacalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś chciałem mieć skuter, ale jak wsiadłem na prawdziwa maszynę to mnie oświeciło, na skuterze też siedziałem miałem okazje, ale to nie było to samo!!! Po pierwsze ten sposób trzymania nóg jak się siedzi nie jest dla faceta, facet powinien mieć coś miedzy nogami a nie tak jak na skuterze pustkę!!!

 

podpisuje dwoma rączkami !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię skuterów bo:

 

skuter kojarzy mi się z roznosicielami pizzy :)

nie podoba mi się sposób siedzenia na skuterku :D

ogólnie wygląda do d*py :twisted:

 

POZDRAWIAM :!: :D

 

P.S.: To już mój setny post - zostanę kotem :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogolnie lubie skutery, ale niektore mi sie tez niepodobaja, jak np aprilia scarabeo albo beneli naked... Nie wiem dlaczego najezdzacie tak na te skutery? Wyglad ? Czy sa brzydkie ? Nie powiedziałbym , a przynajmniej w przypadku speedfighta albo aeroxa... Zauwazcie, ze wiekszosc mlodych ludzi jak ja, majac np 10000 budzetu, niekupuje derbi sendy, albo gpr... Wybierza runnerka,speeda albo aeroxa. To prawda, nie maja biegow, ale dla kogos kto tylko prawie po miscie pomyka jest to bardzo wygodne. Przyspieszeni? Moj kolega ma yamahen tdr 50. I co ?Rozblokowanym aeroxem jede z nim rowno.Wiec hcyba nie jest tak zle, przyspieszenie mozna porownac do np. sejczento. Tuning jest drogi-prawda, ale nie trzeba odrazu wszytkiego wymieniac... Tlumik za 500 zł, wariator 300 i aerox pomyka lekko ponad 100. Ktos napisał : ''zeby to chociaz automat stopniowany byl...''. Skutery maja biegi i nawet sprzegła tez maja-tylko, ze sie ich nieobsluguje.Jak jade na swoim aeroxie, to czasami czyje taka jakby zmiane biegu- i nie mowcie mi, ze ja nie wiem, co to znaczy jezdzic na motocyklu, miałem kiedys yamahe crosowke, 6 biegowe- sprzedałem bo sie psuła, a pozatym niewygodnie mi po miscie bylo mi mykac. Jak chciałem wyprzedzac to musiałem zredukowac albo odwrotnie... Tutaj poprostu gazzzzz i juz... Lepsza kontrola nad hamulcami, oba sa w rekach, kałuza cie nieochalpie, nie bedzie ci zimno w nogi, a przynajmniej mniej niz na motocyklu. Mam pokazny schowek- tez sie przydaje. Macie jeszcze jakies protesje ? Dawac, zaraz wytłumacze. Skuter=jednoslad, motocykl=jednoslad. Jesli nie rozumiecie tego i niepotrafiie tego zaakceptowac to znaczy, ze nie jestescie prawdziwymy fanami jednosladów, jedynie ''jaracie'' sie na swoje sprzety, ze nie wspomne juz o włascicielacj jawek i innych takich... Nie lubiecie skuterow, bo na nie as nie stac, ale zeby sobie nierobic przykrosci wmawiacie sobie, ze skuter to gowno, bleeee, nie lubie skutera. Skuter tez jednoslad, kochana maszynka... :arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, dlatego dla mnie jedynym skuterm-jednośladem jest simson SR50 (ze względu na biegi . . .), reszta to juz jakies takie wynalazki

 

A Jawka 50 skuter to może nie skuter... precież niema automatu.

 

Brawo Arturro!!!!!!!!!!

Ja jak bym miał jakieś 10.000 to zaraz kupuje sobie Aroxa albo coś innego.

Ale seojej Jawki oczywiście bym nie sprzedał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...