Skocz do zawartości

honda mtx 80


Rekomendowane odpowiedzi

Kradziony. Numery zeszlifowano

 

nie koniecznie, jesli koledze chodzi o numery ramy to masz racje enduroguy

a jesli chodzi mu o nr silnika to jest to calkiem normalne ( jesli nie ma oznak szlifowania) jednak jest z tego powodu wielki problem przy rejestracji.. np ja taki problem mam.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn każdy motor nawet przed kupnem z salonu ma już nabite numery ??

NO jasne. Przeciez numery sa nabijane przy produkcji, a nie na pierwszym przegladzie :)

nie koniecznie, jesli koledze chodzi o numery ramy to masz racje enduroguy  

a jesli chodzi mu o nr silnika to jest to calkiem normalne ( jesli nie ma oznak szlifowania) jednak jest z tego powodu wielki problem przy rejestracji.. np ja taki problem mam....

Tia, ale dabu pisal ze wogole numerow nie ma, a jak na ramie brak to juz jakis przekret musi byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kradziony. Numery zeszlifowano

 

nie koniecznie' date=' jesli koledze chodzi o numery ramy to masz racje enduroguy

a jesli chodzi mu o nr silnika to jest to calkiem normalne ( jesli nie ma oznak szlifowania) jednak jest z tego powodu wielki problem przy rejestracji.. np ja taki problem mam.... :)[/quote'] To ja nie mam pojecia jak cchcesz tego swojego RX zarejestrowac jak nie masz numerów na silniku ;]]] zycze powodzenia !! sprawdzałes przy kupnie czy sa numery :>??

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i moze byly szlifowane no ale za taka kase to komary chodza w bdb stanie.

 

na moj gust bedziesz musial wymeinic tlok, pierscienie, sworzen, korbowod, lozysko na wale

 

tlok, pierscienie oraz sworzen sa w komplecie

 

moto zapewne bylo jezdzone az nie padlo, czyli musial miec ogromne luzy jak "umarl" , a to sa ogromne sily wiec takie luzy zaraz rozwalaja pol silnika bo wszystko stuka

 

moge sie mylic, ale jak za taka kase to bym bral,

nawet jak dobity,jak cos to na czesci

na bank wyjdziesz na +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kradziony. Numery zeszlifowano

 

nie koniecznie' date=' jesli koledze chodzi o numery ramy to masz racje enduroguy

a jesli chodzi mu o nr silnika to jest to calkiem normalne ( jesli nie ma oznak szlifowania) jednak jest z tego powodu wielki problem przy rejestracji.. np ja taki problem mam.... :)[/quote'] To ja nie mam pojecia jak cchcesz tego swojego RX zarejestrowac jak nie masz numerów na silniku ;]]] zycze powodzenia !! sprawdzałes przy kupnie czy sa numery :>??

pzdr

spoko , da sie tak zarejestrowac, troche to trwa ale jest mozliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kradziony. Numery zeszlifowano

 

nie koniecznie, jesli koledze chodzi o numery ramy to masz racje enduroguy

a jesli chodzi mu o nr silnika to jest to calkiem normalne ( jesli nie ma oznak szlifowania) jednak jest z tego powodu wielki problem przy rejestracji.. np ja taki problem mam.... :)

To ja nie mam pojecia jak cchcesz tego swojego RX zarejestrowac jak nie masz numerów na silniku ;]]] zycze powodzenia !! sprawdzałes przy kupnie czy sa numery :>??

pzdr

spoko , da sie tak zarejestrowac, troche to trwa ale jest mozliwe

Jak spoko no to jestem ciekaw kiedy to zrobisz !! :P ale legalnie :lol:
mam taki problem że jest tam założony cylindyr tuningowy malossi i nie wiem czy dostane tłok do niego bo mam do wymiany, nigdzie nie moge znależć tłoka malossi moze ktoś wie w jakim sklepie??
z tego co pamietam to el_kurczako ma tłok do malossi do sprzedania :evil: moge sie mylic ze to on ale ktos z forum napewno ;]]]

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ja nie mam żadnego tłoka:P To Zielorz miał cylinder malossi ale chyba bez tłoka.

 

Co do numerów silnika-da się to zrobić legalnie, zawsze są problemy ale nie maja podstaw prawnych-mój dziadek ma Mazdę E2200 i w dowodzie w miejscu numerów silnika jest "brak numeru":P Na zachodzie silnik traktowany jest jako część zamienna, Polska jest pod tym względem do tyłu, dobrze że już nie ma czegoś takiego jak numery opon :-D A podobno kiedyś były :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no da sie , ale ja musze pisac pismo do ministerstwa i dopiero oni zezwalaja ;/// strace kolejne 1 - 2 tygodni
Czyli co kradne silnik scieram numery zeby nie było nic widac i normalnie mi to rejestruja hehe dobre ;) !!

DAbu nie mysl nad kupnem tego moto bo ktos kto sie zna bedzie szybszy i zarobi ładnych pare setek :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAbu nie mysl nad kupnem tego moto bo ktos kto sie zna bedzie szybszy i zarobi ładnych pare setek

On to juz kupil chyba

Czyli co kradne silnik scieram numery zeby nie było nic widac i normalnie mi to rejestruja hehe dobre  !!

No tak samo jakbys ukradl sobie tłok albo opone, bo teraz silnik to czesc zamienna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAbu nie mysl nad kupnem tego moto bo ktos kto sie zna bedzie szybszy i zarobi ładnych pare setek

On to juz kupil chyba

Czyli co kradne silnik scieram numery zeby nie było nic widac i normalnie mi to rejestruja hehe dobre  !!

No tak samo jakbys ukradl sobie tłok albo opone, bo teraz silnik to czesc zamienna ;)

NO i dobrze zrobil !! :evil: Tego nie wiedzialem !! to ja sobie chyba silnik do ramy czyms przypne ! bo to nie wiadomo ! wiecie wiesniaki :( !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...