Skocz do zawartości

ZLOT DEBRZNO


mikaels
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie... bylo super a deszcz tylko umilil atmosfere bo zrobilo sie przyjemne blotko ;)

no moze nie dla wszystkich przyjemne :P moja Suzi byla cala upackana ze o namiocie juz nie wspomne bo nie przewidzielismy tego i rozbilismy sie tuz obok blotnej przelotowki na gorke :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MI tez na zlocie sie podobalo , powrotna droge zaliczylismy niemal sucha noga , w jednym miejscu troszkę luneło mocniej . DeTka ufajdana jutro ja umyje bo dzisiaj mi sie nie chce . Ogolnie Plonace waly spisaly sie znakomicie , do organizacji nie mam zadnych zastrzezen , moze poza pogoda ktora zamowili bo naprawde przez pol soboty ciekawie nie bylo ( deszcz&zimno). Mikaels i inni fotografowie prosze o jakies fotki :-) , thx za pozdrowienia , pozdrawiam rowniez Ciebie i Twoja panne. ;)

 

To moze do zobaczenia w ZŁOCIENCU ???? :twisted: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem co prawda autem, ale z reszta znajomkow calkiem niezle sie bawilismy. Stwierdzam ze jezdzenie fura na zloty moto to calkiem fajna sprawa-przynajmniej namiotu rozbijac nie trza :P Blotko bylo niesamowite-co niektorzy to mieli upieprzone moto po same lusterka ;)

 

To moze do zobaczenia w ZŁOCIENCU ????

Czytalem plakat o zlocie w Zlociencu i jak zobaczylem ze oficjalnym patronem zlotu jest.....zaklad pogrzebowy, to stwierdzilem ze w zyciu tam nie pojade. czarny humor jakos mnie nie rajcuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DeTka ufajdana jutro ja umyje bo dzisiaj mi sie nie chce

 

wstydz sie ;) ja siedzialem ze szmatka 2h zeby Suzi wygladala tak jak powinna... nie ma ze sie nie chce!! moto Ci tego nie wybaczy :D

 

 

To moze do zobaczenia w ZŁOCIENCU ????

 

 

no jak wszystko pojdzie zgodnie z planem to tak :-) tylko martwi mnie ten sponsor - zaklad pogrzebowy, hehe moze na cos licza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo potwierdzam bylo dobrze. Ogolnie super terenik na zlot, dobra organizacja i wogole dobry zlot. Jedyne co to deszcz, ktory padal w sobote, a potem w niedziele w drodze powrotnej, ale co zrobic takie zycie ;). Tak jak reszta wiary zlocik polecam.

 

Powiem wam jedno tak moje moto jeszcze nigdy nie bylo uwalone :-) .

 

Rowniez pozdro dla Mikaelsa, jego laski, i jeszcze z forum kaczora, ktorego w forumowej kamizelce latwo bylo zobaczyc :D.

 

Mr MAx gdzie miales namiot ?? Bo Ciebie nie spotkalismy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MrMax gdzie miales namiot ?? Bo Ciebie nie spotkalismy ?

 

zaraz obok tego przewezenia gdzie sie pozniej najwieksze bloto zrobilo ;) (w sobote po poludniu polozylismy przed namiotem galezie ale niewiele pomogly bo jakis kolo traja sypnal z daleka :P) moj namiot stal tylem... bylismy z kumplami (MZta policyjna, Jawa, Aprilia i moja Suzi)

 

a niespotkalismy sie pewnie dlatego ze dalem sie namowic na antalki wisniowe od rana :P hehehe caly czas gdzies sie toczylem :banghead:

 

w Zlociencu sie piwka napijemy... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MI takze ogolnie biorąc zlocik sie podobal głównie tez z tego powodu ze bylem z cała paczka i nawet w sobote jak caly dzien lalo to bylo wesoło chodz nie mozna bylo pojezdzic moto po okolicach itd. tak wiec po przyjezdzie moto w pokrowiec i w sumie caly zlot przykryte jedynie do sklepiku po browary i nigdzie wiecej. Organizatorzy spisali sie dobrze kombinowali ile mogli by chmury deszczowe odgonic i czasami im sie to udawalo. Jedznie co nie zachwycało mnie to ta straszna "breja " na srodku zaorane przez maszyny a juz głównie przez Jawy bez koncowek tłumików i brodacza oraz mini trajce na maluszku. wszystko by bylo ok tylko ludzie ktorzy tam szaleli i katopwali sprzety nie patrzyli czy ktos stoi za nimi czy jest maszyna jakas za nimi czy namiot i walili blotem na kilka dobrych metrow takze wrocilem caly upiepszony w blocie od gory do dołu przez zabawy "katowców". Koncerty były fajne zawsze z jedna gwaizda wieczorkiem no i striptisik wedlug mnie na ocene 7 w skali do 10 takze ok:) Jak zwykle pieczony swiniaczek i do tego jeszce poznniej roznosili ciasto taka jagodzianke i piernika a orpocz tego na branmie mozna bylo sobei wziac senkaczy ile sie chcialo:) takze organizacja ok:) jedynie co do zarcia w tym roku sie nie postarali zrobili wielki monopol i ceny z kosmosu chodz musze przyznac ze wszysko mieli bardzo smaczne.

Ogolnie zlot fajny tylko ta zasrana pogoda na szczescie wrocilismy paczka na sucho:). POLECAM!

www.haryb.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynie co do zarcia w tym roku sie nie postarali zrobili wielki monopol i ceny z kosmosu chodz musze przyznac ze wszysko mieli bardzo smaczne.!

A ja odnioslem wprost przeciwne wrazenie-jadlem kaszanke z grilla, calkeim niezla i kosztowala 2 zeta-nie wiem czy to cena z kosmosu, wedlug mnie calkiem przystepnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze za kaszanke tak chodz bylo jej naprawde malo patrząc ze za 2 zl masz w sklepie z 4-5 takich kaszanek to niezla przebitke zrobili ale np flaki 5 zl za taka mala miseczke to uwazam ze jest to za duzo i mam porownanie jakie bylo zarcie i ceny na pierwszym ich zlocie gdzie byla kuchnia polowa i menu mialo pare stron i bardzo urozmaicone no ale naszczescie byly ogniska gdzie mozna bylo sobie usmazyc conieco za free:)

www.haryb.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...