Skocz do zawartości

KTO WIE niech powie


LAMASSU
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zmienilem w cbr zebatke {przednia}z 16 zabkow na 14 ,zeby lepiej szla na kolo chodz nienazekam na brak mocy. czy teraz licznik bedzie nabijal wiecej kilometrow????? 8O

 

[ Dopisane: 22-07-2005, 17:00 ]

a bo w warsztacie powiedzieli ,ze to niema znaczenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę proszę, jakie pewne towarzystwo.

 

Sprawa wygląda w ten sposób, że elektroniczne wskaźniki prędkości biorą sygnał ze skrzyni biegów, zatem wskazanie prędkości przy takiej zmianie będzie większe, większe będzie też wskazanie przejechanego dystansu niż rzeczywiste. Można ten błąd wyeliminować przejściówką, którą się wpina w instalację elektryczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za informacje :D

Można ten błąd wyeliminować przejściówką' date=' którą się wpina w instalację elektryczną.[/quote']

jak droga moze byc taka przejsciowka? :evil:

 

[ Dopisane: 22-07-2005, 23:46 ]

no wlasnie na 100 przejechanych kilosow ja mam 110 :)

To nawet ja wiem
to ci MYSZA :-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez powiedzieli ci w warsztacie to chyba dobrze powiedzieli :evil:

Optymista. Znam warsztat gdzie mechanik podobno motocyklowy nie był w stanie powiedzieć czy skrzynie motocyklowe są synchronizowane' date=' albo czy większa wartość w oznaczeniu ciepłoty świecy oznacza świecę zimniejszą czy gorętszą. W wielu warsztatach pracują lamusy i ciapciaki bez szkoły i obycia z ksiązkami serwisowymi, o ogólnej mechanice i ślusarstwie nie wspominając.

[b']Nie we wszystkich, w wielu.[/b]

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilkaset pln' date=' myślę, że cena oscyluje w granicach 200pln, ale nie jestem powien, bo może i 400[/quote']

drozej od wymiany zebatki :) no coz co chcialem to mam :-D ale na kole dobrze sie jezdzi :D Dzieki wszystkim wielkie ;) motorek bedzie mial przy sprzedazy troche wiekszy przebieg niz autentycznie :evil: trzeba bedzie chyba troche cofnac w ramach rossodku :-D

 

[ Dopisane: 23-07-2005, 12:18 ]

rossodku

upss ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...