Skocz do zawartości

Honda crm 125


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Miałem wersję crossową - CR 125, jeszcze na stalowej, a nie aluminiowej ramie (oba koła na hamuclach tarczowych, centralny amortyzator z tyłu, brak upside-down z przodu). Przesympatyczne moto, najsympatyczniejszy mały cross jakiego miałem. Łagodna moc, super wyczuty moment, dobra góra, a - co najważniejsze - łagodny i przyjemny dół. Raz tylko zablokowała się iglica w gaźniku, gdy skakałem na torze pod Wrześnią (opowiadałem ostatnio o tym Dyziowi i Sieckiemu), przeleciałem przez kierownicę i połamałem żebra :?

Summa summarum - cross zachowujący się jak enduro, a przy tym wściekle żwawy na hopach i trumnach. W wersji CRM spodziewaj się jeszcze bardziej wyważonego stosunku mocy do odkręcania manetki, czyli mniej koników, za to lepszego momentu obrotowego. Super na początek zabawy z enduro - CRM, w przeciwieństwie do CR - jest do zarejestrowania i śmiało możesz śmigac między lasem a drogą publiczną. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na samym poczatku zastanawilem sie na wersja CR ,ale wymieniac tlok co 20h? To chyba nie na moja kieszen :D

 

Mysle ,ze CRM w moim wieku (17) to swiat i ludzie zwazywszy ,ze cale wakacje spedzam na mazurach to enduro jest wymazonym moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Na samym poczatku zastanawilem sie na wersja CR ,ale wymieniac tlok co 20h? To chyba nie na moja kieszen :D  

 

Mysle ,ze CRM w moim wieku (17) to swiat i ludzie zwazywszy ,ze cale wakacje spedzam na mazurach to enduro jest wymazonym moto.

Bardzo dobrze myślisz - słuszna decyzja.

PS - z tym wymienianiem tłoka co 20 h to jest trochę tak, jak z wątrobą - jak jej za dużo dasz, to ją szlag trafi tak czy siak... Więc bez paniki. CRM też można skatować w 20 godzin, wierz mi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dokładnie zgadzam sie nie tylko w takich moto jak CR mozna zajechac moto i wymienieac tłok cochwila to wszystko zalerzy od własciciela :-) W takiej CRM tez mozesz ochciwla wyminiac tłoki. A co do CRM to spoczko motoroek moj kolega miał nawet spoczko wymiatała jak na taka pojemnosc i na endurko czesci są do niego :D. pozdro..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...