Skocz do zawartości

Wrażenia po pierwszej jeździe po mieście...


Kacper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po ciemnej stronie zycia :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

 

 

Pzdr :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety przez moją miłość do motocykli, jakiś czas temu zostawiła mnie dziewczyna  Denerwowało ją to, iż oglądałem się za KAŻDYM motocyklem na ulicy, a nie byłem wpatrzony tylko w nią

Mojej szybko wytlumaczylem, ze najpierw byla milosc do motocykli a pozniej do niej...Teraz oglada sie razem ze mna :-D Za motocyklami oczywiscie :)

Szukaj sprzeta i w droooooooge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Doskonale wiem, co czujesz, Kacper :)

Też jestem w trakcie kursu na prawko A i też nie dawno dobiłem do straaaasznej prędkości 70 km. :D Co prawda nie pierwszy raz osiągnąłem tę szybkość - bo mój skuterek tyle w porywach wyciągnie - ale co innego wrzask konającej 50-tki 2T przy tej prędkości - co innego pykanie motorka 250 ccm (takim jeżdżę) :D

Jazda jednośladami to bajka - skuterkiem i rowerem także. :D

 

Podczas jazd na kategorię B czułem się niepewny, spięty, jak skrępowany. Źle bardzo się czułem :) A pierwsza jazda na motorze - parę minut na wypróbowanie biegów, kierownicy - i już radość. :D

Żaden z moich znajomych nie może tego pojąć - wszyscy twierdzą, że autem jest łatwo, samo jedzie - a na moto strasznie trudno i nieprzyjemnie. ;)

Dlatego się cieszę, że są takie fora.

 

Powodzenia na egzaminie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...