Skocz do zawartości

Naprawa 251 po dzwonie


Harry
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja jeszcze odnosnie malowania moto ;)

ostatnio z qmplem (forumowy SOWA) malowalismy 2 etki - kupilismy 1litr lakieru akrylowego + 0.5l utwardzacza (podkład rowniez rzecz jasna:) ) i z tego litra farby zostalo ok 0.2 8O - ludzie pisza ze 2setki farby wystarczą - moze i tak, ale jak chcesz miec kilka warstw to niestety nie;

odnosnie malowania metalicami oraz perłami - jesli nigdy nie kładłes takiego lakieru to zapomnij ze sam dasz rade - do tego trzeba miec naprawde dobry sprzet i wlasciwa wiedze aby "ziarno" rowno sie ulozylo, wiec jak nie bedzie tego robila osoba doswiadczona z dobrym sprzetem to radze kłasc zwykły akryl - ktory zawsze mozna dojechac papierem 1500-2000 + pasta polerska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co Tobie chodzi ze nie wystarcza 200ml na cały motor?? No jasne ze wystarczy! A metalikiem ci powiem ze lepiej sie maluje niz akrylem nie trzeba uwazac jak sie rozkłada to bo to sie zawsze rozkłada ok:/ i chyba nigdy tym nie malowałes ja zawsze maluje metalikiem bo bardziej mi sie podobaja . a roznicy w trudnosci malowania nie ma. Jak masz podkład w miare dobrany pod kolor to 200ml styknie zeby pomalowac błotniki, bak, schowki np w simsonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Teraz gdy złożyłem przód i przejechałem się moto okazało sie ze idzie prosto. Ale wynikło cos innego. Nie wskakują biegi i nie wiem co wypadek miał z tym wspólnego, wskakuje tylko 1, do góry nie chcą :roll: wie ktos o co chodzi :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...