Skocz do zawartości

Trzymanie sie


wiew1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jak nie będzie chciała' date=' to niech śmiga PKSem Wink[/quote']

 

Zawsze chce. No a jakby niechciała to się mówi, że jakaś jej koleżanka tak się trzymała - to ją dopinguje ;) . Albo można powiedzieć co się może jej z rękoma zrobić. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno jak przewiozłem kolegę' date=' który pierwszy raz na moto chyba wsiadł to tak mnie objął i się przytulił mocno, że nawet moja dziewczyna nie robi tego tak dobrze[/quote']

 

aż tak się bał, czy aż tak Cię lubi i sytuację wykorzystał :lol: :?:

 

Ja jadąc na motocyklu zawsze trzymałam kierowcę w pasie, delikatnie (coby mu żeber nie połamać ;) ), ale pewnie na tyle, że czułam się bezpiecznie.

A na skuterze ... No cóż, zależy gdzie i po czym się jechało. Jeśli po serpentynie, to oburącz w pasie. Na bardziej pewnej drodze przeważnie trzymałam jedną ręką kierowcę w pasie, albo w ogóle, bo nie było takiej potrzeby :P

I jak można chcieć się z kimś przejechać na skuterze, czy motocyklu i jednocześnie nie chcieć się go złapać, czy trzymać :P :?:

Nie mówię, o mocnym przytulaniu się, w przypadku facetów, ale o normalnym trzymaniu dla bezpieczeństwa :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie wole aby pasazer trzymal mnie sie rekoma a nie tylko kolanami oraz ma raczki tylnej. Lepiej sie czuje pasazera na lukach a w trasie dlugiej szybciej sie wyczuje czy nie zasypia ;)

A w czasie mocnego hamowania zawsze moze przesunac reke i oprzec sie na baku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli wystąpi nagłe hamowanie to wtedy pasażer na mnie sie opiera?

Jeżeli mnie sie trzyma

 

To zależy. Najmocniej pewnie "przytrzyma się" nogami' date=' i na pewno trochę mocniej złapie w pasie. Chyba, że siedzi całkowicie rozkojarzony albo hamowanie będzie na tyle nagłe i "szokujące" dla niego, że tak jakby ... poleci (wpadnie) na Ciebie :? Ale z reguły po prostu napina się odruchowo mięśnie nóg i mocniej "przyczepia" się do motocyklu przy okazji nieco silniej ściskając w pasie ;)

 

szybciej sie wyczuje czy nie zasypia

 

Ja rozumiem zrelaksować się maksymalnie, czy "położyć" na kierowcy, ale zasnąć :lol: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem zrelaksować się maksymalnie' date=' czy "położyć" na kierowcy, ale zasnąć :lol: :?:[/quote']

 

No kiedys plecaczek by mi zasnal i zlecial - wracalismy jakos na poczatku lat 90 po nocnej balandze jakies 200 km i naraz poczulem jak mi sie zaczyna osuwac gdyby trzymala sie palakow bocznych (jawa 350 miala takie) to bym nawet nie poczul jak motocykl by byl odciazony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na skuterze wystarcza trzymanie się uchwytów' date=' na moto najlepiej trzymać się baku - balans jest tak jakos umiejscowiony, że nie spadamy przy przyspieszaniu, a przy hamowaniu opieramy się na rękach nie obciążając kierowcy.[/quote']

co ty piszesz, jeśli wioze dziewczyne na tylnim siedzeniu, to jedyna opcja jest taka że obejmuje mnie swoimi pieknymi rękoma, przytula sie do mnie , czuje gąroco bijące od jej seksownego ciała, czuje jej oddech na moim ramieniu, to jest właśnie to ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak z grubsza posumowując jezeli nastepuje nagłe hamowanie to pasażer na skuterze ściska mnei nogami i mocno obejmuje, lecz pasażer uwaza ze jej głowa zatrzyma sie na mojej a ciało poleci i sie jej kark złamie.

 

Przeciez jak pasażer poleci na mnie to zatrzyma sie całą powieżchnią chała równiez i głową a ja zamortyzuje to udezenie swoimi rekami a dokładnie poszczegulnymi jego mięśniami:

 

-ramienia

-przedramienia

-nadgarstak

 

Rece wtedy są w pozycji połzgietej ok 75 stopni

 

Zgadzacie sie ze mną czy sie pomyliłem?

 

[ Dopisane: 14-07-2005, 23:08 ]

co ty piszesz' date=' jeśli wioze dziewczyne na tylnim siedzeniu, to jedyna opcja jest taka że obejmuje mnie swoimi pieknymi rękoma, przytula sie do mnie , czuje gąroco bijące od jej seksownego ciała, czuje jej oddech na moim ramieniu, to jest właśnie to

[/quote']

 

Wiesz co Kornol? Jeżeli woże kolezanke lub kolege na skuetrze to nie poto by sie do mnie przytulał(a). Tylko zeby naprzykłąd ją gdzieś podwieśc.

 

Pewne ty tylko o tym myslisz żeby cie złapała za brzuch i przytuliła, jeszcZe sie kiedys rozkojażysz i bedzie gleba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak..., z tym uderzaniem kaskiem o kask to jest troche denerwujace, ale jak pasazer siedzi prawidlowo to nie ma tego problemu. Czasami jak plecaczek zapomni sie troche i za bardzo rozluzni to przy hamowaniu leci na mnie uderzajac lekko kaskiem w kask i opierajac sie calym cialem o mnie, co nie jest zbyt przyjemne dla moich klejnotów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...