Skocz do zawartości

Klub Hondy CX 500


ZAK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

posiadam CXa wersję chopper i chętnie się przyłączę do klubu. Mogę też pomóc przy tworzeniu stronki.

Przy okazji mam aktualnie problem z alternatorem. Rozebrałem właśnie silnik w drobny mak, żeby się do niego dostać. Macie może jakieś informacje, gdzie można kupić/zregenerować alternator do cx500c?

 

Pozdrawiam,

[email protected]

gg: 275215

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soso, gdzieś niedawno obiło mi sie o uszy, że w motocyklach w sumie od niedawna stosowano numery VIN. Ja mam kawe z roku 85 i mam numer na silniku i na główce ramy, ten na silniku nie liczy się, na główce jest ważny. Lecz nie jest on nr VIN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klub musi powstać, sporo Nas juz tu, ja od niedawna mam cx i bardzo byłoby fajnie jakies spotkania zorganizować. Stronka tez mile widziana:)

Gullepumpe dobre, to chyba znaczy pompa do gnoju. Tak mawiają na nasze starowinki za Odrą.

Leśnik forever

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hejka.

Nawiązując do tematu czcigodnej CX...

 

Poszukuję stelażu i kuferków ( coś ładnego nie koniecznie drogiego :bigrazz: )

:) za jakiekolwiek info...

 

 

Acha... i jeszcze jedno małe zapytanie...

Czym lub gdzie wypolerować ( dokupić ) szybę do Nolana N60 ??!!

Edytowane przez danyplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja chętnie ...

Zwłaszcza w wawie...:D

tylko teraz to troszkę przy chłodno na zlocik motorkowy...

Przy browarku można posiedzieć... albo innej wodzie ognistej...:D

Zapodajcie jakiś termin...

Przynajmniej wstępnie...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

SIEMANO. tez jestem uzytkownikiem cx'a 500 82r. tylko z tym wyjatkiem ze maszyna mi sie psoci. mam wymieniona prawie cala elektryke i nic nie pomaga. a chdzi o to ze moto sie nie wkreca na obroty. dojdzie to 6tys i zaczyna przerywac. jak na wolnych obrotach przykrece szybko gaz to dusi sie i pierdzi. jak odlacze jedna cewke to gra dobrze. a na dwoch jest zle. cewki byly podstawiane, modul, gazniki, swiece i rozne bajery i nic nie daje.

POMOCY!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

Ja się jeszcze na tym sprzęcie nie za bardzo znam ale z Twojego opisu to bardziej mi wygląda na ( o i le jest ) jakiś czujnik od wyprzedzenia zapłonu... ;)

To tak do wkręcania się na obroty... Aaaaa z tym przerywaniem to może zbyt mały przepływ paliwa...

Oooo ... a tak w sumie jak ma za mało paliwka ( lub powietrza ) to i wkręcać się nie będzie ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...