Skocz do zawartości

bez komentarza...


GT 80
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Światło to przyznam szczerze mam słabe ;):D 25W ale mimo wszystko uwarzam że jadąc w nocy to światło jest widoczne..... drugiej sytuacji nie pamietam ale ten gościu co się potem żucał wtedy co mnie obtrabił to miał ze 20m jeszcze........... pozatym jak jestem najwolniejszym moto to trudno utrzymać sie w grupie i skupiam się najbardziej na dogonieniu ciebie niż na przepisach... normalnie jest inaczej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj z kolegą wracalismy z kazimierza.. jechaly przed nami dwa samochody i zaczelismy je wyprzedzac.. gdy bylismy doslownie na wysokosci szyby pierwszego ,on zaczal wyprzedzac samochod przed nim..brawo nawet sie nie spojrzal a my mielismy do wyboru pobocze albo czolowke.. w ostatniej sek.udalo nam sie zmiescic miedzy nich.. myslalam ze go zabije..pokazalismy zeby otworzyl szybe i nawtykalismy mu..jedyne co powiedzial to''przepraszam,nie widzialem'' -standart :-x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wczoraj mało co sie dwukrotnie nie zabiłes ze swojej winy :?. Nie ufaj lusterkom' date=' tylko sie rozglądaj[/quote']

 

Na moich oczach tylko raz miała miejsce taka sytuacja (jak wyjeżdżaliśmy ze stacji paliwowej), ale to i tak wystarczy, żeby zrobić sobie kuku. Tak, jak napisał Greedo - oczy należy mieć dookoła głowy; spoglądanie w lusterka nie wystarcza, bo zawsze istnieje tzw. martwy punkt, tak więc trzeba się odwracać przed wykonaniem manewru zmiany toru jazdy.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...