Skocz do zawartości

kaski firmy ROOF


Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos ma kask tej firmy?

Jaka jest o nich opinia

zastanawiam sie czy kupic ten model

 

boxer_black.jpg

 

znalazlem wersje z 2 szybami (czarna i zwyka + nie parujace) ma tez otwierana szczeke i cholernie mi sie podoba z wygladu.

tylko teraz czy warto w to inwestowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Ja swego czasu jezdziłem w takim kasku Roof'a. Podczas jazdy zabardzo wieje na twarz, szybka bardzo paruje i niewygodnie się otwiera przyłbice (niemogłem otworzyć samej szybki np na światłach, trzeba odrazu całą szczęke). Raz bym prawie zgubił jedną ze śrub trzymającą szczęke bo wykręciła sie od użytkowania (albo drgań).

 

Moim zdaniem ten kask tylko dobrze wygląda. Jeśli już chcesz jakiś kask z ryjkiem to wybierz dobrej firmy np Airoh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat ogladalem wersje na ten rok i szba ma "antyfoga" a co do jakosci to tez mialem mieszane uczucia trzymajac go w reku - jakis taki "Tajgerowaty"

 

Niedaleko mojego aktualnego miejsca zamieszkania jest sklep z kaskami identycznymi jak ten z Top Gear - Stiga tylko ich minusem (w nocy) jest ta czarna szyba :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze sie jednak zdecyduje na tego roofa w weekend podjade do sklepu i sie dokladnie przygladne jak wyglada no i dowiem sie ile ma gwarancji

Zreszta ma to byc 2 kask

 

dopisane

 

No i sie zdecydowalem na tego roofa a dokladnie na ta wersje

boxerstar_k.jpg

podobno od nedawna firma ma nowe szyby ktore nie paruja no i w sumie nie udalo mi sie go zaparowac podczas przymiarki ale jak bedzie wyjdzie w deszczu i chlodzie

 

Nie powinno byc tez klopotu z otwieraniem szybki na na gorze ma ona malywypust ktory ma to ulatwic

Napisze jak sie sprawuje podczas jazdy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...