Skocz do zawartości

sprzeglo mz 250


niagara
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem ze sprzeglem w mojej etce. Gdy wczoraj ustawialem zaplon bo przerywala na wysokich obrotach to gdy zgasilem motor i przestawiam znow cos przy iskrowniku, probuje zapalic a tu kopka sie slizga 8O no to na ulice i na pych a tutaj prawie w ogole sprzegla nie ma i do tego jeszcze ciagnie :? Nie wiem co sie moglo stac... tak nagle sie to stalo :? Moglo cos sie stac przez to ze go na wysokich obrotach trzymalem przez chwile ?? (oczywiscie na luzie) Sciaglem pokrywe i ogladalem sprzeglo lecz wydaje mi sie ze dobre sa odstepy miedzy tarczami. Co moze byc przyczyna awarii tego sprzegla ?? Zuczycie tarcz sprzeglowych raczej odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic sie nie stalo. po prostu zakleszczyl sie wysprzeglacz. nastepnym razem jak sie cos takiego powtorzy, wez mlotek gumowy i walnij przez pokrywke w wal jakby (czli uderz w dekielek na 3 sruby) - sprzeglo powinno odskoczyc. unikaj wylaczania motocykla z wcisnietym spzeglem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej kiedyś sie odkręcała nakrętka (taka z trybikiem do obrotomierza) i też tak było, włożyłem tam podkładke spreżynową.

 

A może masz źle wyregulowaną tą okrągłą tarcze na trzy śróby w deklu (oczywiście jeżeli tak jest ciągle)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sciagalem pokrywe to ten trybik palcami odkrecilem 8O to juz chyba mam przyczyne awarii. Bo jak skrecalem to nie dokrecilem go mocno :? Chwilke pojezdzilem i ona znow popuscila. Dzieki za pomoc !! Jutro to sprawdze bo nie chce mi sie zas grzebac w smarach. Pozdro :twisted:

 

[ Dopisane: 08-07-2005, 15:09 ]

Dzisiaj to zrobilem i wszystko gra i buczy !! Dzieki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...