Skocz do zawartości

Łagów


Rekomendowane odpowiedzi

napiszcie coś więcej

jakieś fotki?

ile kosztował wjazd?

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foty będą jak odborę od kolesi,

 

wjazd 100pln, niby dużo, ale za to koszulka, znaczek, 10 piv, 3 posiłki serwowane z restauracji (naprawdę można było się najeść :mrgreen: ), zajechaliśmy ok 20, w piątek, szybka "odprawa celna", rozbicie namiotów i zmiana miejsca, bo scena nie była na polach namiotowych, tak na polach , bo było ich kilka, jak kotoś chciał mógł odstawić sprzęt na parking, niby strzeżony, a czy był strzeżony, hm nie wiem, bo wolę mieć swoją kozę obok namiotu :mrgreen:

już w piatek od ok 20, może 21 grały kapale do 2 w nocy, ciężko powiedzieć, tak było zajefajnie :mrgreen:

w sobotę kapele zaczeły grać ok 14

parady nie było, no i dobrze, po co się wqrwiać jadąc 20/h i słuchać jak się wentylator włacza ;)

były za to zorganizowane 2 wyjazdy na kajaki i 1 na MRU

 

kilka jak nie kilkanaście klubów MC z Niemiec, nie mniej z z Polski, żadnych dymów, a siedziało się do 4 rano każdego dnia :mrgreen:

 

siły porządkowe - członkowie klubu Łagów 96, Hertz, Policja i .....niemieckie Polizai

 

ogólnie zlot naprwadę profesjonalnie przygotowany, no może zabrakło miejsca pod sceną do palenie gumy :mrgreen:

 

ponoć takie impry są tam od kilku lat, szczerze żałuję :D , że omijałem to miejsce wielkim łukiem i nie muszę już chyba pisać , że napewno za rok tam pojadę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zlot, to narodowa flaga zlotów w kraju od 9 lat, kto nie bywał wcześniej, ten nawet nie wie, co stracił bezpowrotnie :D

 

Zdjęcia nasze ekipy "Szkielet" Poznań:

 

http://www.shrek.pl/lagow2005.html

 

PS ketchupvfr: gdzieś Ty się plątał, żęśmy się nie spotkali?? ja latałem w czerwonej czapeczce jedynej, jako japoński turysta :mrgreen: , nie dało się nie zauważyć, więc pewnie będziesz wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jako jedyny miałem kamizelkę z zielonego dżinsu i oczywiście irokeza :mrgreen: , a błąkałem się między sklepem całonocnym gdzie sprzedawała Rusałka w różowych stringach i sceną, po prostu po pierwszej nocy nie mogłem już zdzierżyć zlotowego piwa :D , miało pewnie tyle koni co Komar3 po Tiuningu :mrgreen:

 

A "Szkielet" Poznań siedział jakieś 7,75343m od nas :mrgreen: , po prawo patrząc od sceny, a i przypuszczam że na tym samym polu się rozbiliśmy, tyle, że my bliżej bajora( nie myilć z Michałem :D )

od nas z ekipy był gościu na 'WARIACIE" co wygrał wolną jazdę ;)

 

a kto inny jak nie ja, dostał 2 żółte katrki za molestowanie striptizerek i wcale nie byłem na scenie :mrgreen:

 

a czego się nie spotkaliśmy, hm może dlatego , że jak się jest bez sprzetów to ja raczej się za foczkami rozglądam :mrgreen:

 

pzdr i do zobaczystka w Maniowie

 

 

pees. olśnienie nastąpiło :D , nas dzielił namiot z konsolą, a jak było gradobicie , to ja akumulator ładowałem w namiocie ;) , takie słabe ładowanie miałem po tym piwie :mrgreen:

 

[ Dopisane: 13-07-2005, 20:46 ]

a tak na marginesie, zapodałem temat i qrwa była cisza, wiedziałeś Shrek, że będziesz , czegoś sie qwmć nie odezwał cio :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wjazd 100pln, niby dużo, ale za to koszulka, znaczek, 10 piv, 3 posiłki serwowane z restauracji

 

dziewczyny miały wjazd za 70 zł ;)

( nie liczyłam, ale mam nadzieję że nam karnecików np na napoje przez to nie zmniejszyli ) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje karneciki na piwo mam do dziś, tez mi jakoś to piwo zlotowe nie przypasiło :roll:

 

Z atrakcji był jeszcze spływ kajakowy i wyjazd do MRU - nie byłam ale podobno rewelacja (szczególnie spływ)

 

Jestem pod wrażeniem sprawności organizacyjnej ekipy z Łagowa. Byli naprawdę rewelacyjni. Kązdy wiedział co i kiedy ma robić, żadnych dymów czy pijanych kolesi w nastroju bojowym, śmieci znikały jakby same, pracowali cały czas na najwyższych obrotach ale zupełnie niezauważalnie. No nie ma się do czego przyczepić :P (no, poza jakością piwa :P )

Po prostu - rewelacja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...