Skocz do zawartości

no i jak to w końcu jest?


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w drudniu mam urodziny wiec zaczac zdawac juz moge we wrzesniu bo 3 miesiace przed. Troche sie lekam tego ze w zime ale to jest silniejsze i tak pojde i tak, oczywiscie jezeli egzaminator pozwoli. A jak w zime dostane prawko to bede jezdzil, dobrze ze kupuje motor enduro

 

we wrzesniu możesz zacząć kurs, ale zdawać i tak będziesz marzec/kwiecień.

zdawać można dopiero jak masz wymagany wiek, czyli u ciebie 16 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ukonczone bede mial 7 grudnia (jakby nie mogli mnie zaczac juz robic w kwietniu :D) ja slyszalem, ze mozna zdawac tez w zime ale pogoda musi odpowiadac, to zbaczy nie moze byc sniegu i byc slisko. Jazdy zdarze zrobic do grudnia wiec problemu nie powinno byc a juz egazmin to 2 godz i jest :) . Powinno sie udac a juz nawet pamietam pare osob z forum zdawalo w zime i tylko czekali az pogoda bedzie lepsza i mogli.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wymiary dokładnie określają przepisy. Wszędzie 8 powinny być przynajmniej takie same :D

 

to czy to naprawde stanowi problem taka 8 ??

 

dla mnie nie było żadnego problemu, jak ktoś pierwszy raz jeździ na moto i każą mu robić 8 to napewno będzie ciężko... ja po pierwszej godzinie na placu, robiłem 8 na stojąco, na siedząco jedną ręką etc.

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
a ja po 5 minutach na placu to robiłem 8 z zamkniętymi oczami stojąc tyłem na jednej nodze...

 

 

Ooo.... to naprawdę kolega dobry jest.... szczerze się przyznam że tyłem nie próbowałem ale na jednej nodze i z zamkniętymi oczami to był chleb powszedni... :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...