Skocz do zawartości

Kaski...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wiem, że temat już był, ale nic sensownego w nim nie znalazłem..

Wie ktoś może czy opłaca kupić się kask MADHEAD X1B za 260 zł? Oczywiście nówka. Jak jest z jego wykonaniem? Wiem, że ma wypinany środek. Jak on ma sie do kasków OSBE?

 

Pozdrawiam i prosze o odpowiedź :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale latałeś w nim? czy są to poprostu "opinie kolegów wymiataczy" ??

 

[ Dopisane: 06-07-2005, 15:01 ]

Przed chwilą dowiedziałem się, że wzory na tym kasku są lakierowane a nie tak jak na OSBE naklejane... Już jestem coraz bardziej za MH.. ale jak jest z bezpieczeństwem?? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeże w osbe i nie narzekam. Wcześniej mój brat zaliczył szlif na asfalcie przy prędkości okolo 100km/h i kilka ostrych gleb w terenie i kask dalej jest cały. O madheadzie nic nie wiem a więc nie moge się wypowiedzieć. W każdym bądź razie mam osbe i jak dla mnie jest OK :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środek ma wyjmowany. 260 zł to cena z allegro. W jakimś sklepie internetowym widziałem go za 299... no zobaczymy... jutro sie okaże czy będe miał kase ;) OBY.. OBY ;) Moje Tornado powiedziało Bay Bay już jakieś 500 km temu :mrgreen:

 

Który wam sie bardziej podoba ? ;) Ja się zastanawiam... ale chyba czarny bo taki bardziej uniwersalny :D pasuje do każdego moto :( Aczkolwiek czerwony tysz booomba :P

 

Jedno jest pewne.. NIE osbe NIE max :( ONLY MADHEAD buahaha :(

 

Ciekawe jeszcze jaką ma homologacje... :roll:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za te pieniadze mozna markowa uzywke kupic ktora przewyzszy jakoscia te kaski napewno

no dobra, ale wkładka przystosowuje sie do kształtu głowy, dlatego lepiej miec nowy ktory "przyzwyczai" sie do twojego ksztaltu glowy, nie wiem kato jest, jak sie umyje wkladke, czy traci ksztalt, czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...