Skocz do zawartości

Znów odszedł Kolega-opis sytuacji-ku przestrodze


Rolf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety wczoraj po południu zginął ojciec mojego kolegi. Młody jeszcze człowiek, wileloletni zawodnik wyścigowy, zapalony motocyklista. Pasjonat, który potrafił naprawić każdy mechanizm. Dla wielu moich kolegów swoisty mentor motoryzacyjny. Miałeś problem z maszyną jechałeś najpierw do niego...Sam po zakupie motocykla pojechałem najpierw do Pana Antka. Chyba dam sobie spokój z jazdą. Jechał na CBR 600RR. Jego syn również jest motocyklistą..

 

Pzyszedłem właśnie z żona do domu. Już jest po pogrzebie...

Nie bardzo się to wszytko poskładało. Była prosta, potem prawy zakręt i następnie zaraz lewy pogłębiający się. Z przeciwka nadjechał samochów. Motocykl był w złożeniu przy środku jezdni. Motocyklista przyjął uderzenie w głowe i klatkę piersiową...To wszystko. Pisze to abyśmy wszyscy bardziej uważali i mieli na uwadze, że za za krętem moze nas spotkać śmierć.

Ja ze swojej strony, niestety od niedzieli nie latam. I raczej na dzień dzisiejszy nie mam na to ochoty. Tzn. mam ochotę ale się po prostu boję. Wiem, mientka faja ze mnie - młode chłopaki tak zaraz napiszą. Ale w nie napisze gdzie mam takie opinie - przez szacunek dla Was. Ja chyba jeszcze chcę pożyć. Czytając ten kącik mam obawy, że wcześniej czy później zginę na drodze. Jeden wypadek samochodowy przeżyłem - nie chciałbym aby mojej żonie luba mamie ktoś powiedział o mojej smierci.

Dojrzewam do pewnej decyzji. Pogadam jeszcze z kumplem, któremu ojca pochowaliśmy..on nieźle zapieprzał zawsze i dawał se w tym radę. Zastanawiam się jak to widzi ...ciężkie jest to zycie. A mój piękny motorek przy, którem spędziłem zimę stoi w garażu. Nie wiem czy dam radę go sprzedać. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...