Skocz do zawartości

tuning ogar 200


aLLy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Ci kasy nieszkoda to rób :notworthy:

Np. wymień cylinder na większy (tuningowe maja 55cc) albo szukaj jakiegoś podobnego tłoka ale o wiekszej srednicy - potem przeszlifuj pod niego tuleję żeby mieć jak największą pojemność. Wypadało by obliczyć i pospawać nowy wydech (komorę rozprężną mówiąc ściślej) Zapłon elektroniczny ( Magnum200 może załatwić ) Osobiście fantazjowałem kiedyś sobie co by wsadzić do ogara braciaka jakiś ładny gaźnik opadowy ale nieznalazłem gaźnika a motorower już dawno sprzedany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizualka- owiewke ufo ,manetki,lusterka łezki ,inne lampy,kierunki,fajny kolorek , skróć błotniki , (Jak masz kase to w niego wal ale się nieopłaca ) bo pamietaj że nigdy niesprzedarz go za takie pieniądze co w niego władowałeś i żeczywiscie lepiej było by kupic lepszy motor ale jak uwazasz .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym zobaczył takiego ogara jak Spec radzi to bym dorwał kierowce i zabił a moto wybaczcie ale bym do rzeki wrzucił! takie sprzety ulepszane tymi wszystkimi owiewkami handbarami to po prostu wiejskie tuningi bez zależności czy to bedzie owiewka dragon czy jakas do streeta typu kocie oczy! Ogary, jawki itp najlepiej wyglądają kiedy są doprowadzone do 100%oryginalności! Techniczny tuning jeszcze przejdzie ale w żadnym wypadku wizualny! GREEDO GDZIE JESTEŚ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ogara z owiewka ufo i mi się barzdiej podobał a pozatym co wy chcecie ludzie to jest głupia wizualka dla mnie już gorzej jak wyciskam z silniak to czego on nie moze . Jak tak zależy na mocy to kupcie sobie haybause a z tym tuningiem wizualnym to mi nie chdozi o to bo ja bym napewno tak nie robil bo to jest szczyt głupoty wjebac w ogara 500zł na jakieś żeczy kture niesą potrzebne i tlyko na tym starcic bo zaraz komuś się znudzi ogar .Ale jak sie uparł że chce robic mu tuning to neich robi potem sam się przekona że zrobił źle Dlatego radze ci żebyś kupił sobie simsona lub coś podbnego zamiast łądować kase w ogara a potem jej już nie wyciągniesz zresztą to zależy wszystko od ciebie . A tak na sam koneic chciałem powiedzieć www.google.pl [ Ogar 200 tuning ] znajdziesz więcej niż każdy z nas tu może ci powiedzieć ......... :? :? :? :? :? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypomne za niego; ten ogar ma dla niego wartosc sentymentalna i on chce go zachowac. wladuj tlok od simka duo, moze jakis lakier typu kamaleon:P szerokie kapcie od scigacza(da sie zalozyc jakas 17`) stozek, wiekszy gaznik, powiekszyc kanaly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 cm da mocy .....ciekawe rozwiązanie :-x

Wątpie że wytrzyma długo przy jednym sprzęcie ja bym odrazu zbierał nawet na tego simka sie bedzie mniej nudzil .... Ale to tylko ja tak uważam to jest twoja kasa . Zrób ogara na stand bdb i zostaw go w spokoju bo już chcesz tuning żeby był mocniejszy tlyko po co jak możesz kupić simka . Odmaluj sobie go ( mi się zawzse podobał czarny + chromy ) rób dobzre silnik i starczy .....

PS: Jak się do niego przywiązałeś tak barzdo to się z moto niewyciska wsyztkich potów ! Szanuj go ..... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Jak się do niego przywiązałeś tak barzdo to się z moto niewyciska wsyztkich potów ! Szanuj go .....

DOKŁADNIE! Swiete słowa. wez moze wzmocnij rame jakims tytanem i walnij silnik od mz to wtedy napewno wszystkie poty wyciśniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże co idiotyczny pomysł władować1000 zł w jakiegoś ogara ktory zawsze będzie słaby. i z wyglądu i z mocy . doprowadz go do idealnego stanu , sprzedaj w cholere i kupuj simsona !!

 

z wyglądu to chyba ty jesteś słaby :( i nie gadaj nic na ogóra, a moc starczy na to do czego on sluzy (dostojne pierdzenie)

 

a moze chart 210 ?? zamiast simsona ? a ogara sprzedaj jak masz taki stosunek ze bys go stuningowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego bezsens ja Ogara przerobiłem tanim kosztem i wszystkim sie podoba :(

Romet Pony 50 M2 '81 -> Romet Ogar 200 Cafe Racer '85 -> Honda NTV 650 '96 -> Yamaha TRX 850 '98 -> Honda FMX 650 '08 -> Yamaha TDM 900 '03



www.bikepics.com/members/magnum200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...