Skocz do zawartości

Chart 210 <---- fotki


olek89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się pochwalić moim Chartem :P Jest to rocznik 88 i ma niewiele ponad 6000km przebiegu. Teraz może trochę o tym co w nim zrobiłem. Wymieniłem cylinder na 55ccm co dało sporo na mocy i trochę na vmax. Aby podnieść kompresję założyłem simsonowską głowicę co dało jeszcze większy przyrost mocy. Miałem też tak zwany tłumik sportowy od sima, lecz okazał się wielkim szajsem i puszka odpadła po paruset kilometrach :P Aby zyskać trochę prędkości założyłem większą zębatkę o 16 zębach. Po tych przeróbkach vmax Charta wynosi 70km/h, prędkość do jazdy około 62km/h. Aby mieć dokładniejszy pomiar założyłem licznik rowerowy :P Spalanie przy ostrej jeździe mieści się w granicach 3,5 litra. Życzę miłego oglądania i oceniania :D Ostatnie 5 fotek przedstawia jego obecny stan. http://www.bikepics.com/members/olek89/88chart210/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chara widziałem na żywo i jest w idealnym stanie. Nie ma sie do czego doczepic. :P

Romet Pony 50 M2 '81 -> Romet Ogar 200 Cafe Racer '85 -> Honda NTV 650 '96 -> Yamaha TRX 850 '98 -> Honda FMX 650 '08 -> Yamaha TDM 900 '03



www.bikepics.com/members/magnum200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście drobne ubytki w lakierze nie rzucają się w oczy :notworthy: A na lakierowanie poszłoby kolejne 200zł :/ więc wypolerowałem lakier dokladnie pastą drobnoziarnistą :notworthy: Czy nie ma ktoś z Was na sprzedaż "sportowego" tłumika od sima??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KrzyChules
Czy nie ma ktoś z Was na sprzedaż "sportowego" tłumika od sima??

olek kup juz normalny od sima a bedzie lepiej niz na tym niby tuningowym :] - na tym oryginalnym lepiej chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...