Skocz do zawartości

CR 250 lub podobne


Rekomendowane odpowiedzi

witam jakie sa koszta expoatacji CR 250 lub podobnego wyczynowego enduro/crossa 2T w cenie ok 8 tys zl co ile zmienia sie tlok z pierscieniami ?? co ile korba do wymiany ? co ile cylinder do nalozenia nikasilu idzie ?? jakie sa tego koszta ?? i le paliwa zre takie cudo (jaki ma zbiornik) ?? slyszalem ze z nikasilem to nie tak latwo w polszy tego ponoc nie robia ;i jak to jest z dokumentami nie chcial bym kupic sprzeta z "jumy" jakie dokumenty powinien miec sprzedawca i jak to jest z poruszaniem sie po drodze publicznej :roll: obecnie latam na KLR 650 typow turystyk bez szans na hardcor czy taka cr nie bedzie za mocna ??

 

pozdro

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega ma tak cr 250 i ogolnie mi sie podoba rok 2001 nikasil nakladaja w niemczech i czechach spalanie to zalezy od jazdy wiadomo :P ale gorna granica to pewnie kolo 12-14l na godzine a dolna kolo 4-6 moc ma konkretna i nie trzeba jej az tak wysoko krecic jak setki i to chyba na tyle co mi wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spalanie ....... no cos ty ??? zartujeaz czy serio 14 na godzine ?? to zbiornik nie wystarczy na godzine :-D :-D

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te 14 litrow to przesada' date=' cross pali ok 8 do 10 litrow na godzine przy ostrej wyczynowej jezdzie na torze [/quote']

Mi na godzinny trening starczało 5 litrów a kolegom na 250 też ale to było 30minjazdy i 30 tłumaczenia co i jak robimy zle i jak powinno sie jechac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy jaka jazda, jak kto odkręca - nie oszukujmy się.... i do tego zależy od wielkości dysz, w tym głównej. Przepustnica jest płaska, proste przełożenie - ile odkręcisz tyle masz. no i zależy od stanu technicznego silnika, ile jest w stanie zassać, bo jak jest wyjechany....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam jezeli chodzi o spalanie to ja mam cr 125 i pali jakies 7 litrow kolega jezdzi na 250 i wcale wiecej mu nie pije zreszta tak naprawde malo kto jezdzi non stop na max obrotach a co do tloka to raz w sezonie jak wymienisz to bedzie dobrze a nikasylem sie nie martw bo jak bedziesz dbal o tlok to nikasyl ci na bardzo dlugo starczy a jezeli chcesz sie nauczyc jezdzic wyczynowo to nie zaczynaj od 250 takie moje zdanie ja jezdze jakis roczek i do dna dzisiejszego 125 mi wystarcza naprawde to nie ulica ze cisniesz oporowo tu trzeba kontrolowac moc a 40 koni w zupelnosci ci wystarczy pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie sie nudzi ostatnio przyjechalem to po kolana w blocie bylem moto do zbiornika wygladalo jak jedna brązowa blotnista calosc :mrgreen: ale to jednak turystyk i cza uwazac co sie robi bo z ta masa nie ma zartow nie latalem na wyczynowym 2T ale wiem ze tam gaz w pozycje 0-1 :roll: sadze ze nastepne Enduro to bedzie napewno 4T najpredzej rowniez 600 ale z tych bardziej hard TTR , LC4 , TE :mrgreen: :mrgreen:

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...