Skocz do zawartości

Nowe modele Yamahy w USA


SławekS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no i proszę ostatnia z firm "gigantów motocyklowych" zaprezentowała swoje krążowniki

Honda valkiria, - no to już legenda i vtx - największy

kawasaki vulcan 2000, - w wersji limited - pewnie niedługo zaprezentują kolejnego potwora

boulevard C90 od suzuki - odmłodzone na 2006

yamha roadliner i cała reszta omawiana powyżej

niedawny rocket III od triumfa

- można śmiało powiedzieć wszystkie te modele mają pojemność blisko 2000 plus minus 300 więc przyszłość klasycznych motocykli należy do powercruiserów - o ile legendy amerykańskie HD i Indian (który w tym roku znów stanąłÂ na nogi) raczej pozostają bliżej klasyki (nie licząc v-rod-a) to cała reszta podąża moim zdaniem w kierunku sportowym - pewnie z tego powodu żeby można było wykorzystać możliwości silnika - a co za tym idzie sylweta kierowcy nie może już być jak z easy reider a błotniki i owiewki muszą być aerodynamiczna. Dodać można że wycofanie się BMW z sektora czoperów (dziwne ale tak mówią) i udanie się w kierunku sportowym tylko potwierdza tendencje.

Więc pewnie niepozostanie mi nic jak przepłacić za INDIAN albo SOftail-a - bo mnie osobiście ten klimat nie odpowiada - jak kocham klasyczne motocykle, a nie pokraki 1/2 platikowe - o tyle mogę powiedzieć o nowych modelach.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...