Skocz do zawartości

Nareszcie cos hardcore'owego :)


Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje że nikt nie będzie miał mi tego za złe że zadam to pytanie akurat tutaj.

Gdzie można znaleść rame od Crossa japońskiego z przodem na tarczy. Szukałem na allegro ale nici. Może wiecie ile kosztowało by sprowadzenie takiego cuda z zagranicy?? A może macie jakieś inne źródła??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o coś takiego mi chodziło. NIestety koleś mieszka strasznie daleko. Na Jesień/Zime mam zamiar przesiąść się na fulla, niestety mam ograniczony budżet i musze wykombinować coś dobrego a zarazem taniego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bzdur tylko tak było  jak byś jeździł na zawody pił piwko wieczorami z zawodniakmi/ trenerami ex zawodnikami to byś posłuchał troche pieknej histori sportu w Polsce

 

Hehe, faktycznie taki team jak Lucas i jego ojciec jest nie do przejścia. Goście na temat crossu i jego historii wiedzą wszystko...

moze i wiedza wszystko , ja nie miałem okazji startowac na CZ ,ale na codzień mam do czynienia z ludźmi którzy startowali na tych maszynach w zamierzchłych czasach i czasem na zawodach przy grilu i piwku wspominaja jeszcze czasy simsonków :) i histori związanych właśnie z CZ. :!:

mówie to co słyszałem od nich i napewno to nie sa historie wyssane z palca bo nie sa to słowa z tylko jednych ust :!:

poza tym kto sie orientuje i wie czym sie zajmuje bedzie już reszte wiedział - swojej pracy niebede ujawniał bo nie chce reklamy ani rozgłosu :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez to bzdura żeby wymieniać cały motocykl na nowy. przede wszystkim jest to bez sensu i strata pieniędzy. przecież po jednym wyścigu nie wszystko w motocyklu musi być zniszczone. zwłaszcza za komuny ludzie nie mieli tyle kasy żeby ciągle sobie kupować motocykl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram to co adam napisał. To że po wyściug całe moto jest do wymiany to totalna bzdura, i chyba nie trzeba obracać się w toważystwie zawodników aby to wywnioskować :)

A co do mojej ramy :) Jak myślicie ile kosztowało by sprowadzenie takiej ramy z zagranicy :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wolalbym poczekac jeszcze rok i kupic orginalnego crossa 125 bo w przerobki nia ma co sie bawic...

 

tu nie chodzi tyle o przerobki co o finanse :) na dobrego oryginala w miare mlodego trzeba liczyc 6k a taka przerobka wyniesie cie 2,5 k i silnik w utrzymaniu duuuzo tanszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi tyle o przerobki co o finanse  na dobrego oryginala w miare mlodego trzeba liczyc 6k a taka przerobka wyniesie cie 2,5 k i silnik w utrzymaniu duuuzo tanszy

Dokładnie!! Poprostu nie mam kasy na Japonie i nawet gdybym poczekał 3lata to bym nie uzbierał tych 6k.

 

ja wolalbym poczekac jeszcze rok i kupic orginalnego crossa 125 bo w przerobki nia ma co sie bawic...

A co złego widzisz w takiej przeróbce??

Moim zdaniem to przynosi same korzyści, rama od japoni jest lżejsza, ma lepszą zawieche i heble, no i ładniej wygląda ale to akurat nie jest istotne!! Silnik od CZ jest o niebo tańszy w utrzymaniu, a po remoncie jest w stanie przeżyć wiele motogodzin!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam gadasz bardzo dobra jest taka przerobka!to jest poprostu CZ w innej "budzie".podoba mi sie takie cos hahaah :twisted: chyba zaczne szukac takie sprzeta a tym czasem mam cos dla ciebie enduroboj :arrow: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M67396

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...