Skocz do zawartości

Wypożyczalnia kombinezonów


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Nie jest to post bepośredni może dotyczący zakupów,ale najbardziej wg mnie się kwalifikuje do tej grupy . Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś, kiedyć , coś słyszał o ewentualnych wypożyczalniach kombinezonów , kasków itp. Sam nie słyszałem o takowych , ale może ktoś spośród nas ma jakieś informacje. Generalnie interesuje mnie W-wa i okolice, ale chętnie dowiem się jak wygląda systuacja w całej Polsce.

 

Pozdrawiam

 

Kawasaki ZR7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem przekonany, że czegos takiego nie ma... a dlaczego? ano dlatego, że kombinezon nie frak i urzywa się go ma codzień, występuje w różnych kolorach i krojach, że o rozmiarach nie wspomnę... Kto w takim przypadku byłby zainteresowany wypożyczeniem kombinezonu?

Kto z kolei zaoferuje dowolny krój , kolor i rozmiar kombinezonu?

Ostatnim czynnikiem jest wg mnie ryzyko zdemolowania kombinezonu - o ile frak czy śluban suknia są raczej bezpieczne to kombik z definicji jest strojem ochronnym mającym chronić zawartość w przypadku glebowania zazwyczaj kosztem totalnej demolki. Kto i za jakie pieniądze wypożyczyłby więc taki kombik komuś latającemu np po torze w Poznaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: Zapytaj, może w "wypożyczalni płynu hamulcowego", albo w "wypożyczalni żarówek" wiedzą coś o kombinezonach? :D

W Wawie nie ma jednej zakichanej wypożyczlani motocykli z prawdziwego zdarzenia, a mowa o kombinezonach... :D Nieżle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj, może w "wypożyczalni płynu hamulcowego", albo w "wypożyczalni żarówek" wiedzą coś o kombinezonach?

 

Rozumiem , ze absurd . Ale cos mnie kusi,żby powiedzieć czyemu nie, w końcu , pewnie nie raz ktoś z nas stanął przed sytuacją kiedy był potrzebny jakaś kurtka , kask chociażby dla plecaczka. Dzwonisz do kumpla jednego drugiego , d.pa , nie ma. Przecież wypożyczalnia może być ubezpieczona.

Dobra nie ciągne tematu - może to durnota.

 

Kawasaki ZR7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...