Skocz do zawartości

JAKI WYBRAĆ


QooBooS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopie temtów na temat wyboru sprzetu jest wiele "opcja szukaj"!

Pitu czy nie sądzisz że troche za mało przyglądasz się rynkowi?? :>

Po 1min szukania

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=55642749

Po Następnej:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=55273328

 

Jak widzisz wystarczy poszukać a sprzety się pojawią!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simak: no faktycznie ostatnio się zapuściłem, ale w czasie kiedy JA potrzebowałem motoroweru, przejrzałem wszystkie aukcje na Allegro, co ciekawsze z Dizmara i dobrze utrzymana japonia w okolicach 3000. Widać, że motorki tanieją (i bardzo dobrze). Ale popatrz, że nie pisze czy ta DT to jest motorower... A motorki o pojemności 80 zarejestrowane jako motocykl zawsze będą tańsze... Ale jeśli to motorower.... To warto by się zastanowić. Pozdrawiam i życzę miłego tygodnia - Pitu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo przy dt to kombinowania nie ma. Musisz mieć opinię żeczoznawcy że zmieniony cylinder na 50. Jak ją masz przydałby się znajomy w stacji diagnostycznej...jesli to masz za sobą to zapraszam do użędu, znaczki, tablice i wio!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jerzeli zalerzy Ci na osiągach to bierz japonie :D simak z mocą 3.5Hp wyprzedza tylko rowerzystów :) :( no chyba że 80 :D:D wtedy już jakoś jeździ ;) Za 2500tyś znajdziesz już przyzwoitego japońca z moca 7-10Hp ja za swoje GT 80 dałem 1400zł zarestrowane na motorower 21tyś przebiegu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy istnieja Simsony 80cc??

 

SR80 CE - jest to wersja SR50 CE, wyposażona w silnik o pojemności 80 cm3 i mocy 4,1 kW, umożliwiający jazdę z prędkością 75 km/h.

 

Dokładnego roku ci niepodam bo niepamiętam ale już dość dłógo....

 

A w jakim stanie? Mozesz powiedziec jaka predkosc rozwija ten sprzet?

Mialem kiedys Ts z takim silnikiem...

 

Moje Suzuki jest zablokowane na wydechu do 80km/h (wygrawerowane nawet jest :)) ale w sprzyjających warunkach da się nawet przekroczyć 100km/h.... Stan jak na fotach --> http://www.bikepics.com/pictures/267046/ Silnik ok.. komprecha jest tylko łożyska na wale powoli się kończą..... Od kupna (ok 3tyś km) najgrubszym zakupem były dwie oponki ;P

P.S Ile Twoja TS wyciągała??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda bardzo ładnie ale ten rocznik

:?

 

[ Dopisane: 28-06-2005, 09:01 ]

Ja szukam takiego typowego Enduraka, nie zabardzo w teren ale też nie na szose- z resztą wiecie o co mi chodzi :) Taki żeby miał migacze, światła i to wszystko co mają szosówki ale żeby dało się nim też w terenie gdzieś poszaleć :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam na sprzedanie AF-1 50 za 2.600 bym oddał, nowe malowanie, sprowadzona ,zarejestrowana V-max 85-90

 

[ Dopisane: 28-06-2005, 18:09 ]

ooo jak chcesz simsona to moj kolega ma S70 1987 enduro fajny, jeszcze nie widzialem zeby cos kiedys naprawiał naprawde pancerny sprzęt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym był zainteresowany tą AF01 50, proszę Cię prześlij mi kilka zdjęć na e-maila <[email protected]> no i opisać możesz ją tutaj.. :) Który to jest rocznik i jaki ma przebieg?

 

[ Dopisane: 28-06-2005, 19:04 ]

Czy to nie jest ta przypadkiem: http://motoaukcja.interia.pl/show_item.php...p?item=55255614

 

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...