Skocz do zawartości

honda cb600hornet proszę o opinie myślę o zakupie takiej


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Z fajnych maszyn wybierasz. Nasuwa mi się tylko taka refleksja, że te maszyny są absolutnie nieporównywalne. Taki przekrój od klasyki do prawie muscle bike. Po prostu moim zdaniem każda sie do czegoś innego nadaje. Do turystyki najlepsze chyba będzie CB750.

Pozdrawiam

Dyzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo!

Tydzień temu sprzedalem xj600.

Miałem podobny dylemat. Wybierałem pomiędzy hornetem 600 (2001r z owiewka) Fazerem 600 (2001r) oraz ZR7s (naked z owiewką).Oglądałem, jeździłem po komisach, salonach i ..................

kupiłem fazera od I właściciela z salonu w idealnym stanie.

Yamaha jest bezsprzecznie najlepiej wykonana w detalach, jest bardzo ładna (kwestia gustu oczywiście).

Hornet ma jak dla mnie superobciachową (szeroką) tylnia oponę oraz kilka defektów wykończeniowych (np. fajansem zalatuje ułożenie wiązek elektrycznych) oraz drogi serwis.

Kawasaki generalnie podobało mi się ale ma 5biegów i ........... jakoś się zraziłem.

 

Poza tym z xj600 byłem niesamowicie zadowolony

 

 

 

P.S.

niech w końcu zrobi sie ciepło bo mam gwarancję do początku kwietnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega potrzebuje maszyny do miasta. Chyba jednak CB za ponadczasowość  8)  :D , ewentualnie Hornet za "wodę" :)  :D  

Pozdrawiam

Dyzio

każdym z tych motorów po mieście pojeździsz ,żaden niema długiej jedynki żeby sie meczyć w korkach na połsprzegle..

bandit ma taki mocny dół że niam różnicy czy 1 czy 2 jest wbite ..w końcu ma ok 90 nm

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

boję się że cb 750 i bandit1200 będą mało poręczne w mieście (ich waga)ale z drugiej strony ich silniki mają wyższe momenty obrotowe.Miałem w zeszłym roku gsx600f i była trochę ciężka jak dla mnie kiedyś posiadałem wyścigową hondę 250 i ona była super do miasta tylko troche słaba(ok45KM).Proszę piszcie co myślicie bo muszę się w ciągu 2 tygodni zdecydować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam podobne podejście ale :

Honada cb750 słabiutkie ,a big one jakiś niepopularny i trochu wad było szczególnie silnik praca niezachwycał

Yamaha to nic niema bo xjr1200 to stare i brzydkie a xjr1300 za drogie

zostaje suzuki z banditem i gsx-em

a kawasaki to zrx ewentualnie.....

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam podobne podejście ale :

Honada  cb750 słabiutkie ,a big one jakiś niepopularny i trochu wad było szczególnie silnik praca niezachwycał

Yamaha to nic niema bo xjr1200 to stare i brzydkie a xjr1300 za drogie

zostaje suzuki z banditem i gsx-em

a kawasaki to zrx ewentualnie.....

 

Może nie przesadzajmy z tym "słabiutkie" Powyżej 60 KM i pojemnośći 750 to własciwie każdy ma "ducha". Z tego co wymieniłeś to njbardziej podoba mi sie INAZUMA bo XJR jak wyżej, a Kawasaki ZRX 1100 i 1200 jakieś takie bez chromów i ten "dziwny" wahacz - jedyny plus to "woda". Ale wszystkie piękne 8O 8O 8O 8O 8O 8)

Pozdrawiam

Dyzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...