Skocz do zawartości

Silnik RM 125


Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolega posada suzuki RM 125 z 90 r , szukal tłoka do swojej suzi i za nic w swiecie nie dal rady znalesc . Poprosil mnie abym popytal sie o kopletny silnik do rm125 tylko jakis mlodszy 96 - ... Moze macie jakeis namiary na owy silnik lub orientujecie sie gdzie moge go dostac . Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.danmot.com.pl/vertex_offroad.html

RM 125 Pro Forged 90-99  54,00  53,95  53,96  53,97  53,98       440 zł

tu niby jest

Z całym sinikiem i to na chodzie to strasznie ciężko bedzie. Za zyczaj są same ramy z zakatowanym silnikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem juz z kolegą Hormona. I specjalnie pojechałęm zmierzyc na live tłok, który tak samo jest przystosowany do tego rocznika i srednica sworznia wynosiła 15mm.

Wydaje mi się, ze był tam kiedyś jakiś patent z innym korbowodem, bo Wujek Stasiek miał akurat pod ręką taką korbe z pasującym tłokiem :D

Bo innego wyjścia nie widze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm.. .no to niech wujek zdzisiek rozwierci tłok o 1 mm :D jedyne co mi przychodzi do łba.. .w sumie zabierająć po 0.50mm nie osłabisz tak tłoka a wszystko bedzie działac.. Pozatym spisz nr silnika i zadzwon do autoryzowanego serwisu suzy i spytaj czy to jest napewno silnik od ytego modelu.. albo poproś zeby ci wysłali fiszki z ogólnym obrazem silników od RMa na przełomie 82-99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm.. .no to niech wujek zdzisiek rozwierci tłok o 1 mm :D jedyne co mi przychodzi do łba.. .w sumie zabierająć po 0.50mm nie osłabisz tak tłoka a wszystko bedzie działac.. Pozatym spisz nr silnika i zadzwon do autoryzowanego serwisu suzy i spytaj czy to jest napewno silnik od ytego modelu.. albo poproś zeby ci wysłali fiszki z ogólnym obrazem silników od RMa na przełomie 82-99

 

O ile wiem to raczej jeżeli otwór wynosi 15mm, a sworzeń ma 14mm to nie ma po co rozwiercac tłoka :D Wiec raczej pan Ździsiek powinien dolepić troche poxiliny 8) jak już. Polak Potrafi :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hormon sluchaj mialem kiedys tez rm ale 89 i tez byl sworzen 14 wiec identyczny tlok taki co rm z tych rocznikow to ma MTX 125 ja kupilem od tego tokarz mi tylko zrobil cylinder i smigalem wszystkie wymiary sa takie same !!!!! MTX 125 = RM 125

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o FosGate dzieki za info jutro przekaze je kumplowi , a tak apropo to łądnie latałes na tym tloku nie czułes spadku mocy itp , a i co ci tokaz jescze w tym cylindrze robil :?: i jescze jedno pytanko ile dales za ten tłoczek moze masz jescze jakis sklepik online w ktorym dostane taki tłok .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...