Skocz do zawartości

Dniepr vs. Virago 534 ;)


hodscha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie 10 min temu zszedlem z virago 535 (jeszcze dupa ciepla od tylnego cylindra :).

 

Virago:

 

1. Male toto jest (mam 187cm/95kg)

2. Dziwnie gibie sie na zakretach i malych predkosciach

3. Fajnie burczy i sie blyszczy.

 

Dnieper z wozem:

 

1. Duze toto jest (mi wygodnie,kobicie tez-mala nie jest)

2. Wygodniej mi sie tym jezdzi

3. Fajnie burczy i sie blyszczy, do tego jeszcze steka,strzela,grzechocze i czasami kapie, pali dwa razy wiecej i co chwila trzeba dlubac

 

Ogólnie bardziej paasuje mi się dnieper :)

 

PS: jestem trzezwy,nic nie bralem i nie biore, nie jestem zboczony ;-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierdzi smierdzi kapie na buty i asfalt i sie psuje, ale ma swoja dusze....kacapska dusza, ale jednak coś..

 

poza tym za virago nikt sie nie oglada, a za moim tak :) :)

 

Na pewno kiedyś będę zmieniał dniepera, ale na pewno coś wiekowego i z duszą właśnie......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOC:

 

ja tez mam "ała" na M-72, niestety nie było zadnej w pobliżu, albo chcieli tyle co za Virago `93, więc chciałem sobie porównać...

 

Kacapska dusza? sam nie wiem skad mnie sie to wzielo 8O

Moze powinno byc Kozacka :)

 

Poza tym virazka nieprzyjemnie sie prowadzila na lukach i w momencie lekkiego ruchu kierownica walila sie od razu w zakret. No i do Virazki nie zaladuje kandydatki na zone i jej zakupow,grilla i zapasu miecha nad jezioro :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Virago 535, facet o wzroście 170 cm, wygląda już na ciut za dużego, a gosć przeciętny 180cm, to jakby na kozie jechał. Pozatym taki mały motocykielek bez ramy (bo tam kawałki ramy sa do silnika poprzykręcane), z mięciutkim zawieszeniem o malutkim skoku i bakiem zdaje sie 8 litrów, nadaje się (moim zdaniem) dla chudej laski, a nie dla faceta. Zaraz mnie Viragowcy zlinczują, ale nie podoba mi sie cała seria Virago, nawet 1100. Cóż poradzę...

Gryf MC Poland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...