Skocz do zawartości

Jakieś zloty w te wakacje w pobliżu Szczecinka?


WSR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8-10.07.2005 XVII Międzynarodowy Zlot Motocykli "Nad Zalewem", Polanów k. Koszalina. Organizator: Polanowski Ośrodek Kultury i Sportu, zaprzyjaźnieni motocykliści z Ustki, Słupska i Polanowa, Urząd Miejski, tel.: (0-94) 318 83 74, (0-94) 318 82 29 - Ewa, e-mail: [email protected]

 

5-7.08.2005 Zlot Ogólny, Debrzno. Organizator: Płonące Wały tel.: 0-505 901 875 - Pilot, 0-608 022 843 - Mazur

 

 

to te warte odwiedzenia... o innych nie slyszalem :]

wiecej na www.swiat-motocykli.pl tam jest kalendarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Merci beaucoup, do debrzna wybierałem się kiedyś,ale jeszcze nie dotarłem, czy ktoś ma jakieś opinie dotyczace tego zlotu? W polanowie byłem kiedyś było fajnie, ale po ostatnim incydencie to nie wiem, czy warto, poza tym mogę się nie wyrobić do 8 :) a i o miastku nie mogę nic znaleźć, czyzby w tym roku nie było, bagicz (o ile w ogóle jest) sobie odpuszczam z wiadomych względów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Debrznie bylem w zeszlym roku - swietna impreza, fajne konkurencje, sporo miejsca na kopanie motocykli, jeziorko blisko zeby sie ochlodzic z piwkiem :) ogolnie super [ no moze panny na scenie w nocy mogly byc fajniejsze :P ]

 

nie bylem w w Polanowie wiec co sie dzialo slyszalem tylko po czesci ale chlopaki z Road Runners MC [poprawcie mnie jesli sie myle] po tym incydencie przywiezli do Debrzna na znak pokoju pieczona swinie :) wiec powinno byc spoko w tym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche dalej to Straczno k/Walcza... nie wiem kiedy teraz jest ale przewaznie jest to osatni tydzien sierpnia ew. poczatek wrzesnia...

o innych w naszych okolicach to juz nie wiem...

 

ewentualnie jest jeszcze zlocik na ktory mam zamiar sie wybrac tutaj: http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.php?t=27663 go kolezanka AgataW niezle zareklamowala :) [piwo ponizej 2.5 :)]

gdybys sie wybieral daj znac to mozna razem poleciec... jesli Ci 110-130km/h odpowiada bo jade z kumplem na 125'ce a ja na GSie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten koło wrocka trochę za daleko, ale to straczno, kto wie, co do prędkości to zależy, czy będę jechał sam , czy z moim plecaczkiem (z którym z wiadomych względów nie przekraczam 130) (FZR600)

P.S. a o miastku nic nie wiadomo?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do straczna to w tamtym roku bylo naprawde super , ale nie wiadomo jak w tym sezonie , cyz w ogole zlot sie odbedzie :!: byl juz watek na ten temat.( ze niby ma nie byc zlotu) . Co do polanowa to wybiore sie w sobote , na caly dzionek , nie mam zbytnio namiotu zeby nocowac , wole wrocic nad morze na nocleg gdzie bede stacjonowal w lipcu. A do debrzna juz na 3 dni bede wyruszal z pily :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co polecacien nie za daleko od tego miasteczka?

Ja Ci kurde dam miasteczko. Przeca Szczecinek to nieoficjalna stolica pomorza :D :D 8)

A Dębrzno to to coś koło Koszalina?? Słyszałem że nie jest tam tak najgorzej.

Niech ktos w koncu wymysli mape Polski na ktorej zaznaczone są miasta w których odbywają sie zloty albo chociaż taką, gdzie w wyszukiwarce można wybrac konkretne województwo :idea:

 

pzdr

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Dębrzno to to coś koło Koszalina??
raczej nie, bo 50 kma od szczecinka w strone przeciwną ni z do koszłkowa. A gadałęm z jednym z organizatorów i ma być nieźle, jak będę znał konkrety to wrzucę tu :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...