Skocz do zawartości

Co kupic?? enduro 125 ale jakie??


Rekomendowane odpowiedzi

Po sezonie kupuje jakies enduro 125. Mam jakies 3500zl. Wiem, ze DT spokojnie dostane za to 90-94 rok. I walsnie DT mi sie najbardziej podobaja. Ale chcialbym sie dowiedziec co wy myslicie o roznych enduro 125. DT,KMX,CRM,DR,TS.... Jak z czesciami?? Eksploatacja?? Naprawy?? Przeglady?? Wymiany?? Po prostu wszystko chcialbym wiedziec.

Dodam, ze nie bede go oszczedzal w terenie, nie jakims trudnym, po prostu enduro, lekki teren (las) wyskoki (2m w gore).

Thx za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale rx to wloch a z czesciami do wlochow nie bardzo w Polsce :/ a jak sa to z kosmicznymi cenami.

DR tez odpada bo po pierwsze jest brzydka a po drugie 4-sów 125 to slaba.

Nie bedzie ciezko, teraz sezon a juz 3 wyczailem ktore moglbym wziac za ta cene. W jednej 3500 by wyszlo z oplatami (sprowadzona 91r)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzalek a jak to jest z masa,moca,spalaniem oraz wymianą tłoka w crm i rx?w crm jest nikasyl?jakbys mial porownac te motocykle pod tymi wzgledami.prosze o opinie

 

Jeżdzlem crm ale co sie okazało to ma cylinder 160 poliniego i dlatego zrała tak ostro taką zwyczajną nie jeżdziłem. RX jezdziłem zwykłym i lepiej sie kręci niż Dt pozatym najlepsze zawieszenie ma w sowoej klasie- najotrzesze zwykłe enduro. CRM też zawieszeniowo jest lepsza od DT. Co do nikasylu to przecież to nie wyczyn i spokojnie przejeździsz na jednym tłoku ze 2 sezony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie z tą DT 125, przecież to fajny sprzęt, koleś nie chce jeździć wyczynowo albo naginać niewiadomo jak, na leśnych drogach bez jakiegoś hardcorowego terenu DT poradzi sobie bardzo dobrze, musi być tylko w pełni odblokowana i mieć dobre opony wtedy sporo potrafi, poza tym koszty zakupu i eksploatacji są napweno niższe niż w przypadku RX i CRM, no i z tego co pamiętam Maly-PMI jeżdził wcześniej DT 80 więc DT 125 R która ma moc ponad dwa razy większą z pewnością mu wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze was o pomoc !! I jest to bardzo pilne. Nigdy nie mialem doczynienia z ebayem tylko dzisiaj pierwszy raz. Czy ktos kupowal i sprowadzal z tamtad moto ?? Zalazlem pelno Yamszek DT 125 roczniki od 94 do 97 za od 1 do 400 euro. Czy jest mozliwe kupienie tam takiej DT za gora 500euro?? Wiem ze to jest licytacja i wlasnie nie wiem czy dam rade. Mnie by bardzo zadowolila chociaz rok 94 za 400 euro. Czy to jest mozliwe?? Czy trzeba sie tam zarejestrowac?? Prosze o wszystkie info. Dzieki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem yamahe dt 80 lc2 pierwszy własciciel,ja jestem 2 a pierwszym w karju.przejeachane 9500.95 rok stan jak z fabryki (moze dlatego ze stała chyba z 5 lat) z transportem dałem 1600 zł.a do teraz mnie wyniosła jakies 2400.wymieniłem klocki,wszystkie płyny,opony,linke.trzeba wiedziec co kupowac i sie nie spieszyc.nie napalaj sie zbytnio i poczekaj na okazje.jak widac mi sie trafiła niezła.aha!najlepiej kupic moto wyrejestrowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Z tym wymeldowaniem to mniej wiecej wiem bo tak samo jest z samochodami a moj brat sprowadza. Tylko jeszcze jedno pytanie. Widzialem pare dt 97r za 400 euro ale to jest licytacja i czy dam rade za tyle taka kupic?? Niemiec ja sprzeda za 400 euro?? Bo to ze sprowadzeniem i zarejestrowaniem wynieniesie ok 3tys zl a w polsce licza sobie ok 5tys zl. Czy ktos juz kupil taka DT za ta cene??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...