Skocz do zawartości

Aprilia Tuareg 50cc - część - gdzie? Warszawa


Icea_PL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Otoz ma totalnie zatarty silnik i spore luzy korbowodzie (luzy w pionie :/ ). Zamiast kupowac nowego cylindra nominalnego zdecyduje sie od razu na tuning. Gdzie moge dostac korbe (o ile sie nie myle wlasnie to musze m.in. wymienic), lozyska na wal i caly kit tunningowy do aprili... ?

Chodzi naturalnie o warszawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem od razu spytac, gdyz nigdy nie bawilem sie sam w jakies wymiany przy wale. Gdy juz rozbebesze silnik i dostane sie do walu - czy nie bede mial problemow z wymiana korby? Potrzebne beda do tego jakies specjalne narzedzia?

 

... przydala by sie serwisowka :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy nie bede mial problemow z wymiana korby? Potrzebne beda do tego jakies specjalne narzedzia?

Sam tego raczej nie zrobisz. Musisz isc do zakładu gdzie przeprasują Ci korbowód. U mnie za taki zabieg biorą 30zł ale widze że jesteś z Wawy więc przygotuj z 50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy nie bede mial problemow z wymiana korby? Potrzebne beda do tego jakies specjalne narzedzia?

Sam tego raczej nie zrobisz. Musisz isc do zakładu gdzie przeprasują Ci korbowód. U mnie za taki zabieg biorą 30zł ale widze że jesteś z Wawy więc przygotuj z 50.

 

Ok. dzieki. Otwieram powolutku silnik ... pierwsza reakcja:

- **** wiecej tych zebatek nie mogli wsadzic ?! 8O

 

-- ja nie wiem jak ja to zloze :banghead: - dobrze, ze mam cyfre.

 

[ Dopisane: 22-06-2005, 13:24 ]

Wszystko fajnie, ale nie dam rady sciagnac magneta - nie mam odpowiedniego sciagacza... a druga strona juz prawie rozkrecona :? ... no coz - silnik laduje w serwisie :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja żeby sie dostać do simmeringów na wale musialem zdjąć kolo zamachowe...razem z Greedo wzięliśmy 2 śrubokręty i zaczęliśmy z dwóch stron podważać po wcześniejszym odkręceniu srubu.Podważylismy troszke,zakręcilem rozrusznikiem i zdjęliśmy,bez zadnych ściągaczy.A więć-jak masz problem ze ściagnieciem kola zamachowego to wal do mnie albo do Greedo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

big thx... ale jestem zdecydowanym przeciwnikiem takich operacji. Srubokretem kola zdejmowalem w komarku, wsce czy mz. Ale nie w miare nowoczesnym wlochu.

Jutro silniczek jedzie do serwisu, ktory wskazal mi linkiem avalon. Oddam-niech stuninguja, wyreguluja. Wroce z wyjazdu moto moze bedzie gotowe :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...