Skocz do zawartości

Skoki a zawieszenie


Rekomendowane odpowiedzi

Dt'tką nawet skacze sie nie tak źle

Też tak kiedys myslałem dopóki na cr sie nei przesiadłem. Pojechałem ta nor i skakanie zrobi9ło sie o wile prostsze a odległości zniacznie większe mimo że mi wydawało sie to dużo prostrze ( nie ma ego uczucia przy ladowaniu jak na dt ze niby przeskoczyłes wielki kawał a tu okazuje sie ze 2 metry)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak kiedys myslałem dopóki na cr sie nei przesiadłem. Pojechałem ta nor i skakanie zrobi9ło sie o wile prostsze a odległości zniacznie większe mimo że mi wydawało sie to dużo prostrze ( nie ma ego uczucia przy ladowaniu jak na dt ze niby przeskoczyłes wielki kawał a tu okazuje sie ze 2 metry)

 

ale przyjemnosc z lotu na jakims lajtowym endurko typu KMX czy DT bedzie zdecydowanie mniejsza niz ze skokow na YZ czy CR.

 

Wlasnie to miałem na mysli :) . Chyba dzis do kumpla dojda tarcze sprzeglowa do YZ to odpalamy ja i sie zobaczy jak to lata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt :D Może faktycznie zadaje głupie pytania, ale kiedy oglądam filmy o mx motocykle crossowe sprawiają mi wrażenie idealnie lekkich, dosłownie jak rowery o niebagatelnej mocy, a niestety CZ sprawia mi wrażenie ociążałej. A z drugiej strony Czeskie dzieło techniki jest jedynym fullem na którego mnie stać!! Powiedzcie mi czy CZ na serio są tak ociążałe czy to tylko złudzenie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o dr 350 z up-sidedownemz przodu...można sobie troche pofolgować czy średnio...?

 

 

wejdz sobie na www.bikepics.com i poszukaj tam fotek DR350S

koles nia lata ponad 2 metry nad ziemia,

na taka DR sie czaje po wakacjach

masz taka? ile dales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...