Skocz do zawartości

120 km/h - Co to było ?


zrgregor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

powiedzial ze te modele apilii nakrecaja tak, zeby lecialy 160km/h bo nie chca wiecej, zeby nie miec nikogo na sumieniu...

Troche chłopaki przesadili tyle to sety idą a nie 50 nawet po ostrym tuningu.

 

Jak to co to bylo, nie pamietacie, przecież już kiedyś na forum był skuter 80ccm, który miał 38KM i leciał 200km/h, to pewnie ten, ale nie wierzyliście....  

Fajna bajka. Najlepsze Wyczynowe crosówki 80ccm z Mistrzostw Świata

mają 32KM wieć ten skuter w życiu tyle nie miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam Gilere Runnet. Kumpel ma zestaw tuningowy na 70cc, jakis nie drogi sportowy układ wydechowy i leci 115km/h. Zmieniłoby sie gaźnik, zabawa ze sprzegłem itp. i 120km/h spoko przekroczone :evil: . ALe na naszych drogach 120km/h skuterem to straszna sprawa dla mnie. Mowie o tych takich "sportowych" z zawieszeniem ustawionym na jak najlepsza przyczepnosc (twarde jak kamień). Przez te małe kółeczka czuc kazda nierownosc :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja słyszałem że traz 45km/h a jeśli był zarejestrowany przed którymś tam rokiem to 50km/h...

 

a ja widze ze przepisy sie zmieniaja z dnia na dzien a odpowiedzialni za to siedza i grzeja stoleczki bo poinformowac kogokolwiek to nie laska. wiem ze to nalezy do nas, ale skad mam sie dowiedziec skoro u nas nawet policja dokladnie nie wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to napewno była yamaha aerox o ile wiem to one tak smigaja jak sie je odblokuje i zmieni rolki pasek itp  

 

 

odblokowana 50 - 120?? chyba żartujesz......... 80 po tuningu to rozumiem ale standardowa odblokowana 50 w życiu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 8Hp i za hiny nie pójdzie 100..... RS 50 ma (ponoć :D) 10Hp i idzie 105..... Kumpla RS Full tuning 80 ma ok 15Hp i idzie 120....... drugiego kumpla gpr 80 ma jeszcze więcej i idzie 125.....więc może powiecie mi coto za czary??:evil: a może liczniki przekręcają w sukterkach żeby cieszyły swoimi optymistycznymi wskazaniami oczy właściciela :(:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 8Hp i za hiny nie pójdzie 100..... RS 50 ma (ponoć ) 10Hp i idzie 105..... Kumpla RS Full tuning 80 ma ok 15Hp i idzie 120....... drugiego kumpla gpr 80 ma jeszcze więcej i idzie 125.....więc może powiecie mi coto za czary?? a może liczniki przekręcają w sukterkach żeby cieszyły swoimi optymistycznymi wskazaniami oczy właściciela

Do tego te motorki co wymieniłeś to mają ksrzynie więc lepiej moga wykorzystać moc niz skuterki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozatym skuterki nie są chyba jakoś super ekstra aerodynamiczne..... a np taka rs ma dosyć obłe kształty więc chyba stawia mniejszy opór powietrzu w porównaniu do skuterka......... wedłóg mnie 120 z 7.5Hp w sukterku nie da rady..... MZ Trophy ojca potrzebuje 17Hp żeby się rozpędzić do 125km/h.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te nowe skuterki maja taka moc wystarczy ze kupisz sportowy tłumik i juz jedzie 18km/h wiecej dotego rolki pasek itp to 50ccm tyle pujdzie  :evil:

 

Pójdzie..... do tego tuningu dolicz dwa pustaki i zrzuć z 15-sto piętrowca... wtedy pójdzie nawet więcej.............. zastanów się co ty gadasz....... to powiedz mi ile Hp ma taka 50??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...